Souboj prvního s posledním, na znojemský led přijíždí hokejisté z Velkého Meziříčí

Naši soupeři
ÚT 7. 2. 2023
Znojemští Orli prozatím úspěšně obhajují první příčku tabulky i přes menší zádrhely v podobě dvou prohraných duelů. Poslední zápas vyhráli za plný počet bodů. Jestli budou takto pokračovat i nadále zjistíme ve středu 8. února od 18:00.

Orli se stále nachází na prvním místě tabulky druhé hokejové ligy s náskokem téměř třiceti bodů na druhou Kopřivnici. Po menším šoku z prohraného zápasu se znojemští opět semknuli a před zraky nejen diváků, ale i zástupců z řad Zdravotnické záchranné služby, Hasičského záchranného sboru a Policie České republiky, předvedli sympatický výkon a vyhráli opět za tři body.

Nejproduktivnějším hráčem Orlů a také nejlepším střelcem je s 52 body za 26 gólů i stejný počet asistencí Martin Šťovíček, na druhém místě se nachází se 44 body za 15 gólů a 29 asistencí Lukáš Adámek. Stejný počet bodů získal i Marek Špaček.

Znojemští se s týmem z Velkého Meziříčí střetli celkem třikrát, všechny tří zápasy zvítězili. Nejvyšší výhru Orli zaznamenali 9. listopadu na domácím ledě, když svého soupeře deklasovali 12:3.

Hostům z Velkého Meziříčí se příliš nedaří, nacházejí se na posledním místě tabulky, na předposlední Žďár nad Sázavou ztrácí šest bodů. V novém roce jsou jejich výkony jako na houpačce. V posledním zápase podlehli Opavě 4:2. Od jejich posledního duelu uběhlo několik dní, hosté tak mohli ladit taktiku, jak by mohli zaskočit favorizované Orly.

Nejproduktivnějším hráčem Velkého Meziříčí je se ziskem 27 bodů za 6 gólů a 21 asistencí David Křenek, hned za ním se s 21 body za 11 gólů a 10 asistencí nachází Marcel Juran.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Jan Grygera
Čároví rozhodčí:Jan Kleprlík, Dominik Viskot

Sestavy z posledních zápasů

HC Orli Znojmo: Groh (Žajdlík) – Jenáček, Tejnor (A), Stránský, Kloz (A), Sedláček, Mareš, Remta – O. Svoboda, Beránek, Nižnikov, Kotrba, Pigl, Sklenář, Adámek, Špaček, Kalčík, Šťovíček (C).
HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Juda J.) – Buchal, Ambrož, Trnka, Hort, Střecha L., Vlašín P., Slabý, Kochánek – Střecha T., Ludvík, Broža, Burian V., Hasoň, Vedral, Juráň, Švejda P., Juda M., Strnad, Křenek, Střecha F.
NEWSLETTER