Počtvrté s Havlíčkovým Brodem, počtvrté vítězně?

Naši soupeři
ST 1. 2. 2023
Poslední čtvrtina základní části startuje pro znojemské hokejisty na ledě Havlíčkova Brodu. Ten dosud třikrát porazili, podaří se jim to i počtvrté? Utkání v havlíčkobrodské Kotlině startuje v 18:00.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Havlíčkův Brod se nachází na pátém místě tabulky východní konference a nachází se v solidní formě: poslední dva duely na domácím ledě vyhrál, když nejprve zdolal po samostatných nájezdech 6:5 Vyškov a následně přestřílel 7:5 také Valašské Meziříčí.

Zadní řady mužstva táhne 42letý Jiří Vašíček a ex-znojemský Roman Čermák, kteří jsou jednoznačnými lídry mužstva. Ofenziva je o poznání vyrovnanější, aktuálně nejproduktivnějším hráčem je s 30 body (13 + 17) Dominik Dušek, o bod méně má Luboš Voříšek (7 + 22), za ním je Milan Valášek (14 + 14). Velkou rotaci zažívá brankoviště Brodu, kde se vystřídalo už šest mužů, naposledy chytal Čeněk Novák.

Orly trápí marodka a zranění. Nepříjemnou zprávou je zranění Roberta Havláta, které znojemského útočníka vyřazuje ze zbývajícího průběhu sezóny. Hrát ve středu nebude ani Kirill Nižnikov, trenéři opět dají více prostoru mladým hráčům včetně dvojice juniorů Kalčík, Kotrba.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Michael Kohoutek
Čároví rozhodčí:Jakub Kučera, Kamila Smetková

Sestavy z posledních zápasů

BK Havlíčkův Brod:Č. Novák – Čermák, Vala, Vašíček (A), Benák, Kliment (A), Dvořák – Holenda, Kuchta (C), Tecl – Dušek, Valášek, Kopic – Petržilka, Křehlík, Oščádal – Košťál.
Orli Znojmo:Groh – Jenáček, Stránský, Kloz (A), Sedláček, Mareš, Tejnor (A) – Kotrba, Sklenář, Beránek, Čermák, O. Svoboda, Kalčík, Špaček, Pigl, Šťovíček (C).
NEWSLETTER