Ke třetímu domácímu zápasu v novém roce přijedou soupeři ze Žďáru

Naši soupeři
ÚT 17. 1. 2023
Se Žďárskými Plameny Orli soupeřili zatím dvakrát. V obou zápasech znojemští nastříleli sedm branek. Jestli zápas skončí se stejným počtem vstřelených branek se můžete přesvědčit zítra od 18:00.

Orlům se nadále daří, i v novém roce úspěšně obhajují pozici nejlepšího celku Východní konference, a to i přes těsné výsledky ve třech zápasech. V novém roce zatím neprohráli ve čtyřech duelech.

Nejproduktivnějším hráčem Orlů je po odchodu Tomáše Svobody Martin Šťovíček se 43 body za 22 gólů a 21 asistencí. O šest bodů méně má Marek Špaček za 9 gólů a 27 asistencí. Orli s náskokem 31 bodů před Vyškovem, který má o zápas méně, kralují tabulce Východní konference 2. ligy.

Žďáru nad Sázavou se příliš nedaří, v tuto chvíli se nachází na předposlední příčce, v novém roce vyhrál pouze jeden zápas nad Havlíčkovým Brodem, po přestřelce zvítězil těsně 6:5.

Nejproduktivnějším hráčem celku z Vysočiny je s dvaceti body za 7 gólů a 13 asistencí Lukáš Bureš. O pět bodů méně získal Miroslav Rohlík za 3 góly a 12 asistencí.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Ivan Čuňočka
Čároví rozhodčí:Kamila Smetková, Dominik Viskot

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Žajdlík – Stránský, Jenáček, Tejnor (A), Kloz (A), Zukal, Sedláček, Mareš, Remta – Kotrba, Sklenář, Beránek, Pigl, O. Svoboda, Čermák, Špaček, Adámek, Šťovíček (C).
SKLH Žďár nad Sázavou:Sláma – J. Grauer, Havlík, Macek, Pleva (C), Ludvík, Kubíček, Půža – Bureš (A), Štola, Vaňkovský, Wasserbauer (A), Čejka, Jícha, Chlubna, Gregar, Kunstmüller, Pilný.
NEWSLETTER