Adámek a Sklenář si vyzkouší CHANCE ligu

Aktuální zprávy
PO 19. 12. 2022
Znojemští útočníci Lukáš Adámek a Dominik Sklenář dostanou v průběhu vánoční přestávky ve druhé lize možnost vyzkoušet si vyšší soutěž. Oba naskočí do CHANCE ligy, kde vypomohou formou střídavých startů.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Adámek posílí Přerov, Sklenář nastoupí za pražskou Slavii. Klubům mohou být k dispozici již pro pondělní kolo. Oběma hráčům se v letošní sezóně bodově daří. Adámek si ve 23 utkáních druhé ligy připsal 31 bodů (10 + 21), Sklenář dokonce 33 bodů (13 + 20).

„Oba hráči dostanou příležitost získat během vánoční přestávky, kdy nemáme naplánovaný zápas, další zkušenosti a herní praxi," řekl prezident klubu Pavel Ohera. Na začátku nového roku, kdy na znojemský tým čeká 4. ledna další zápas na ledě Velkého Meziříčí, budou opět k dispozici na jihu Moravy pro trenéry Berouna s Jakešem.