Naposledy v roce 2022! Přijďte na Vánoční zápas s Novým Jičínem

Naši soupeři
PÁ 16. 12. 2022
Zatímco v minulých letech bylo Znojmo zvyklé na hokej i během vánočních svátků, letos je tomu jinak. Poslední utkání v kalendářním roce 2022 se odehraje v sobotu od 17:30 proti Novému Jičínu a zápas to bude speciální. Jeho partnerem je totiž Outletové centrum Freeport.

Freeport si společně s Orly pro návštěvníky utkání připravil řadu překvapení, o nichž jsme podrobněji psali zde. V rámci utkání proběhnou soutěže o poukazy na nákup v Outletovém centru Freeport i nově připravené plakáty A-mužstva Orlů pro sezónu 2022/23, o které se bude soutěžit, zároveň je bude možné i zakoupit. Prvních tisíc návštěvníků se může těšit na porci svařeného vína, k dispozici bude i 500 porcí nealkoholického punče.

To hlavní se pak odehraje na ledě. Orli nastoupí k zápasu proti Novému Jičínu ve speciální sadě dresů, které budou následně hráči podepsány a dány do internetové aukce. Výtěžek z aukce poputuje na oddělení traumatologie Nemocnice Znojmo.

Na ledě se pak Znojmo utká se soupeřem, kterého letos dosud dvakrát jasně porazilo. Po domácí výhře 7:1 venku uspělo poměrem 7:3 a bude chtít navázat na dosud suverénní jízdu Východní konferencí druhé ligy. Přestože výsledky vypadají jednoznačně, hráči Orlů si všímají, že oproti startu sezóny se přeci jen některé věci mění.

„Teď už s některými soupeři hrajeme druhé, třetí kolo a už se na nás více připravují. Vidí jak hrajeme, ví na co si dát pozor a dokáží se na nás lépe připravit," upozorňuje útočník Jakub Köver. „Chceme vyhrát každý zápas. Je to pro nás důležité hlavně pro psychickou pohodu do play-off, dál se zatím nedíváme," dodává.

Nový Jičín se aktuálně nachází ve středu tabulky na šestém místě, je ale v dobré formě, když vyhrál poslední čtyři utkání v řadě, naposledy doma 5:4 po samostatných nájezdech proti Havířovu.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Ivan Čuňočka
Čároví rozhodčí:Jan Kleprlík, Dominik Viskot

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Groh – Kloz, Tejnor (A), Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – Nižnikov, O. Svoboda, Beránek, T. Svoboda, Hruška, Köver, Adámek, Sklenář, Pigl, Špaček, P. Čermák, Šťovíček.
HK Nový Jičín:Šimonů (Nehasil) – Tomeček, Hruška, Pospíšil, Váňa, Holáň – Bednář, Gebauer, Konečný, Handl, Štefka, Kafka, Květoň (C), Flok, Pecha, Franek, Lehečka, Maliník.
NEWSLETTER