Orli odlétají na led Bobrů k poslednímu venkovnímu zápasu tohoto roku

Naši soupeři
PÁ 9. 12. 2022
Souboj prvního proti bramborovému. K poslednímu venkovnímu zápasu tohoto roku se Orli přesunou do Valašského Meziříčí. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00.

Tým z Valašského Meziříčí prozatím drží sérii čtyř vítězných zápasů v řadě, v tabulce se nacházejí na čtvrtém místě. Jejich poslední obětí byli hráči z Havlíčkova Brodu, kteří podlehli Bobrům s rozdílem dvou branek, 4:6.

Nejproduktivnějším hráčem Valašského Meziříčí je se šestnácti body za 7 gólů a 9 asistencí Jan Křivohlávek. Stejný počet bodů získal Tomáš Vávra, za 6 gólů a 10 asistencí.

Orli po menším zádrhelu, kdy podlehli Kopřivnici opět najeli na vítěznou vlnu, prozatím čtyřech vítězných zápasů. V posledním duelu porazili soupeře z Havířova vysoko 8:3. S náskokem 20 bodů na druhou Kopřivnici Orli kralují tabulce Východní konference.

Nejlepším hráčem nejen Orlů, ale celé konference je kapitán Tomáš Svoboda s třiceti osmi body za 20 vstřelených branek a 18 asistencí. O dva body méně, tudíž třicet šest za 11 gólů a 25 asistencí získal Jan Hruška, který je nejlepším nahrávačem celé Východní konference.

Sestavy z posledních zápasů

HC Orli Znojmo: Groh – Kloz, Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Tejnor (A), Remta – T. Svoboda (C), Sklenář, Špaček, Köver, O. Svoboda, Adámek, Hruška (A), Beránek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček, Čermák.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák – Gréč, Hryciow, Báchor (A), Hanák, Gabrhelík, Holiš, Sviták – Křivohlávek (C), Vávra (A), Klímek – Vítek, Pokorný, Finsterle – Andris, Tarnoczy, Pětník – Kozubík, Vavřík, Martinec.
NEWSLETTER