Do Znojma míří Havířov a známé tváře v jeho dresu

Naši soupeři
PÁ 2. 12. 2022
Ještě loni prvoligový Havířov přijede v sobotu do Znojma v pozici třetího nejlepšího celku na venkovních kluzištích a s mnoha známými hráči na soupisce. Utkání, jehož partnerem je xtuning.cz, začíná v 17:30.

Havířov se v celkové tabulce nachází na šestém místě, ovšem trochu paradoxně je jeho venkovní forma mnohem lepší než ta domácí. Z devíti venkovních utkání se AZ hned šestkrát radoval z vítězství. Při pohledu na soupisku je jasné, že tým sází na kombinaci velkých zkušeností a dravého mládí.

Lídrovi produktivity Jakubu Apolenářovi (10 + 10), kterému je 21 let, tak zdatně sekunduje čtyřicetiletý Jiří Zdeněk. Extraligové zkušenosti v obraně rozdávají Petr Kuboš a Martin Dudáš, v útoku zase třeba Marek Haas. Vyrovnanou dvojici brankářů tvoří Martin Šindelka a Marek Štipčák.

Znojmo má za sebou vítězství nad Hodonínem, po kterém ale spokojenost s výkonem v kabině rozhodně nepanovala. Proti Havířovu tak Orli touží po herním zlepšení a navázání na povedené výkony z dřívější doby.

Partnerem utkání je společnost xtuning.cz, která se postará o ceny do přestávkových soutěží, letáky pro návštěvníky a spoty na kostku nad ledem.

Bulletin

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Žajdlík – Kloz, Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – Sklenář, Svoboda T., Špaček, Čermák, Köver, Svoboda O., Adámek, Hruška, Beránek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček.
AZ Havířov: Štipčák - Kolarz, Havlík, Kunc, Kuboš, Ščurek, Mrowiec, Bílek - Mrva, Spratek, Kratochvil - Apolenář, Zdeněk, Haas - Pawliczek, Ćmiel, Antoníček - Kovalski, Tvrdý, Pastor.
NEWSLETTER