Favorizovaní Orli odlétají pro další body na led Žďáru nad Sázavou

Naši soupeři
ÚT 22. 11. 2022
Souboj prvního proti poslednímu. Soupeř cítí šanci na zaskočení Znojma po menším zádrhelu. Při pohledu na tabulku je to však velmi optimistické tvrzení. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

Týmu ze Žďáru se příliš nedaří, již deset zápasů v řadě prohráli a tím pádem se jako nejhorší tým nachází na posledním místě tabulky. Při posledním duelu podlehli Havířovu velmi těsně až při samostatných nájezdech.

Nejproduktivnějším hráčem Žďáru nad Sázavou je s dvanácti body za 3 góly a 9 asistencí Lukáš Bureš. Jako další je Martin Pleva se ziskem devíti bodů za 1 gól a 8 asistencí.

Orli již nedrží sto procentní úspěšnost vyhraných zápasů, když v posledním domácím utkání zaváhali a těsně podlehli soupeři z Kopřivnice v prodloužení. I přes tuto malou nepříjemnost Orli stále drží první příčku s dostatečným bodovým náskokem a s téměř stovkou vstřelených branek.

Nejproduktivnějšími hráči Znojma jsou Martin Šťovíček a kapitán Tomáš Svoboda, kteří oba získali shodně dvacet osm bodů. První jmenovaný je získal za 17 gólů a 11 asistencí a druhý za 15 gólů a 13 asistencí.

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo: Groh – Kloz, Tejnor (A), Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – T. Svoboda (C), O. Svoboda, Špaček, Hruška (A), Havlát, Pigl, Köver, Adámek, Sklenář, Čermák, Šťovíček.
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma – Pleva (C), Macek, Grauer, Ludvík, Půža, Vašíček – Jícha, Wasserbauer, Kaplan, Gregar, Prokš (A), Štola, Čejka, Vaňkovský, Kunstmüller, Pilný, Bureš (A), Kotlík, Rohlík.
NEWSLETTER