Trio domácích zápasů Orli zakončí proti týmu z Horácka

Naši soupeři
ÚT 8. 11. 2022
Další domácí zápas se ve Znojmě poprvé představí tým z Velkého Meziříčí. V posledním vzájemném venkovním zápase znojemští hokejisté vyhráli jen těsně 3:2. Jaký vývoj bude mít souboj tentokrát, se dozvíme již ve středu od 18:00.

Orli ve vodách druhé ligy jsou stále stoprocentní a dosud nezažili chuť porážky. Poslední dva domácí zápasy rovněž získali pro sebe, vyhráli nad Valašským Meziříčím (3:2) a Žďárem nad Sázavou (7:0). Podle trenérů je ale stále co zlepšovat. Na čele bodování jsou útočníci Martin Šťovíček (14 gólů, 8 asistencí) a Dominik Sklenář (8 gólů, 14 asistencí). Do utkání by měl opět zasáhnout z marodky Ondřej Svoboda. O práci v brankovišti se postará Matěj Žajdlík.

Horáci se nachází na 8. místě tabulky. Hráči chtějí odčinit své předešlé nevydařené zápasy. V tom posledním padli jen těsně (1:2) proti týmu z Opavy. K nejproduktivnější hráčům patří David Křenek (4 góly, 6 asistencí) i bývalý znojemský útočník Vladimír Oščádal (4 góly, 3 asistence).

Bulletin

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Groh – Kloz, Tejnor (A), Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – Sklenář, Špaček, Köver, Havlát, Svoboda (C), Hruška (A), Adámek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček.
HHK Velké Meziříčí:Slavíček (od 35. minuty Juda J.) - Ambrož, Trnka, Slabý, Sedláček, Švejda, Koželuh - Juráň, Dupljaku, Burian V., Oščádal, Doležal, Střecha T., Maštera, Strnad, Křenek
NEWSLETTER