Neporažení Orli odlétají pro další body na led Havlíčkova Brodu

Naši soupeři
ÚT 1. 11. 2022
K desátému utkání letošní sezóny druhé ligy se Znojemští přesunou do Havlíčkova Brodu. Bruslaři se pokusí Orlům překazit jejich sérii výher. Jestli se jim to podaří, zjistíme již ve středu od 18:00.

Bruslaři z Havlíčkova Brodu mají na kontě čtyři výhry a šest proher. Nejvyšší vítězství slavili nad Hodonínem. Nyní se jim příliš nedaří, všechny čtyři poslední zápasy prohráli. Nejproduktivnějším hráčem je Jaroslav Moučka, tento třicetiletý útočník posbíral celkem 16 bodů za 5 gólů a 11 asistencí. Druhý nejproduktivnější hráč je čtyřiadvacetiletý Dominik Dušek, který získal 14 bodů za stejný počet vstřelených branek a k tomu 9 asistencí.

Znojemští Orli pokračují v úspěšné krasojízdě druhou hokejovou ligou. Ve všech zápasech zvítězili a s náskokem sedmi bodů a jedním zápasem k dobru kralují východní konferenci druhé hokejové ligy. Nejproduktivnější hráč je dvaadvacetiletý Dominik Sklenář, který posbíral 18 bodů za 7 gólů a 11 asistencí. Stejného počtu bodů dosáhl Marek Špaček za 3 góly a 15 asistencí.

Pokud se bude dodržovat tradiční střídání brankářů, které doposud probíhalo, měl by se mezi tři tyče postavit Dominik Groh.

Sestavy z posledních zápasů

BK Havlíčkův Brod:Novák (Chaloupek) – Čermák, Leder, Kliment (A), Zych, Krejčí, Grauer, Kerber – Holenda, Voříšek, Valášek – Kopic, Moučka, Dušek – Kuchta (C), D. Košťál, Tecl – Vacík.
Orli Znojmo:Žajdlík (Groh) - Kloz, Jenáček, Tejnor "A", Mareš, Zukal, Stránský – T. Svoboda "C", Hruška "A", Adámek – Sklenář, Šťovíček, Špaček – Havlát, Köver, Nižnikov – Pigl, Remta.
NEWSLETTER