Boj o udržení prvního místa svedou Orli v Kopřivnici

Naši soupeři
PÁ 7. 10. 2022
Hokejisté Znojma prozatím kralují tabulce druhé ligy. Avšak vyrovnaný krok s nimi drží tým Kopřivnice, který bude jejich dalším venkovním soupeřem. Který z týmů zažije první porážku v lize? Zápas o upevnění prvního místa začíná v sobotu od 17:00.

Klub HC Kopřivnice odstartoval sezónu víc než výtečně. Dosud nezažil chuť porážky a sbírá plný počet bodů v každém zápase. V prvních třech zápasech zažíval gólové hody proti týmům jako jsou Žďár nad Sázavou (7:1), Opava (9:1) a Havlíčkův Brod (5:3). V posledním zápase zdolal jednoho z favoritů - Havířov (4:3). Nyní jej čeká další těžký zápas, a to se Znojmem.

Nejproduktivnější hráči soupeře jsou útočníci Jiří Pargač a Matěj Mach. Oba si do statistik prozatím připsali pět úspěšných zásahů. K produktivním obráncům se řadí Matěj Peterek a Dominik Ficek. Tito zadáci se postarali každý o dva góly. Celkové skoré týmu je 25 vstřelených branek a 11 inkasovaných.

Orli v posledním venkovním zápase lehce zaváhali a Velké Meziříčí, tedy tým na opačném konci tabulky, zdolali těsnou výhrou v základní hrací době 3:2. O vítězný gól se postaral Martin Šťovíček. Do zápasu v Kopřivnici by měl už zasáhnout i zkušený obránce Vojtěch Kloz. V střídání gólmanů po zápasech Orli pokračují, do brankoviště se tentokrát postaví Matěj Žajdlík.

Sestavy z posledních zápasů

HC ISMM Kopřivnice:Baldik – Bail, Bartošák, Ficek, Marek, Dluhoš, Hrůzek, Petrek – Häring, Pargáč, Gola, Kleniar, Indrst, Velecký, Pindel "A", Fojtík, Sluštík "C", Mach, Brodek, Pavlík.
Orli Znojmo:Groh – Jenáček, Tejnor "A", Stránský, Zukal, J. Sedláček, Mareš, Remta – Havlát, Köver, Špaček, Sklenář, O. Svoboda, T. Svoboda "C", Hruška "A", Adámek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček.
NEWSLETTER