Do Znojma přijíždějí Ďáblové z Nového Jičína. Můžeme očekávat peklo na ledě?

Naši soupeři
PÁ 30. 9. 2022
Orli mají za sebou vydařený vstup do nové sezóny. Dalšímu vítězství budou chtít zabránit Ďáblové z Nového Jičína. Zápas začíná v 17:30.

Hokejový klub z Nového Jičína je součástí druhé ligy přes 30 let. Do Znojma přijede podobný tým, jako v minulé sezóně dosáhl titulu ve své skupině, někteří důležití hráči sice odešli, ale dva nejúspěšnější útočníci minulého ročníku pokračují. A to Roman Maliník a Jakub Lehečka, kteří oba získali shodně 35 bodů.

Ďáblové zatím čekají na svoji první výhru v této sezóně. S nadějí na první vítězství tak přijíždějí do Znojma, kde je ovšem čeká těžký soupeř.

Dva členové novojičínského klubu mají shodně dva kanadské body. Roman Maliník za dva góly a Tomáš Franek za dvě asistence.

U Orlů se nejlépe daří Dominiku Sklenářovi, který získal šest kanadských bodů za čtyři góly a dvě asistence. Po dvou kolech je tak nejproduktivnějším hráčem Východní konference. Čtyři kanadské body mají shodně Marek Špaček za čtyři asistence a Martin Šťovíček za jeden gól a tři asistence.

Sestavy z posledních zápasů

Orli Znojmo:Groh – Jenáček, Tejnor "A", Stránský, Zukal, Sedláček, Mareš, Remta – Havlát, Köver, Špaček, Sklenář, O. Svoboda, T. Svoboda "C", Hruška "A", Adámek, Nižnikov, Pigl, Šťovíček
HK Nový Jičín:Šimonů – Foltýn, Hladiš, Hruška, Pospíšil, Tomeček, Váňa, Kožený, Holáň – Gebauer, Konečný, Škarka, Handl, Pecha, Hilšer, Lehečka (C), Flok, Sluštík, Franek, Štefka, Maliník
NEWSLETTER