Tři nadějní mladíci uspěli na zkoušce a posilují tým

Aktuální zprávy
ST 14. 9. 2022
V průběhu přípravy si znojemští trenéři otestovali v obranných řadách Jiřího Remtu s Jakubem Jenáčkem a v útoku Lukáše Adámka. Všichni tři na zkoušce uspěli a získali tak smlouvu do konce sezóny.

Třiadvacetiletý bek Jakub Jenáček je odchovancem Zlína, jenž v předchozích sezónách působil ve Vsetíně, Valašském Meziříčí, Žďáře nad Sázavou či Třebíči. Vyzkoušel si ale i reprezentaci U16 a U19. Jako jediný z výše jmenovaných je ve Znojmě již od začátku přípravy.

Nadějný devatenáctiletý obránce Jiří Remta začínal s hokejem v Českých Budějovicích, kde i doposud působil a loni byl kapitánem juniorského týmu. Za sezónu 2021/22 připravil pro své spoluhráče 28 branek a pět jich sám vstřelil. K pěti utkáním naskočil za Motor i do extraligy.

Dvacetiletý Lukáš Adámek je jediným útočníkem mezi novými akvizicemi Orlů. Odchovanec Valašského Meziříčí byl v loňské sezóně kapitánem juniorského týmu Karlových Varů. Na svém kontě má i dva extraligové starty za Západočechy. V předchozích sezónách působil i ve Vsetíně, Sokolově nebo v Havířově.

NEWSLETTER