Vrchol sezóny Orlů odvysílá Česká televize

ICE Hockey League
SO 26. 2. 2022
Orli Znojmo se v průběhu tohoto týdne dohodli na spolupráci s Českou televizí při odvysílání přímých přenosů z vrcholu sezóny ICE Hockey League, z mezinárodní soutěže s českým zástupcem.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Prozatím se bude jednat o až tři přenosy nejbližších domácích utkání ze znojemské Nevoga arény. Vysílat se bude již nedělní zápas s italským Pustertalem.

Aktuálně se bude jednat o internetové vysílání na webu, v hybridním vysílání HbbTV i v mobilní aplikaci ČT sport České televize. Všichni diváci si tak utkání mohou snadno pustit přes iVysílání, aplikaci ČT sport nebo přes červené tlačítko na chytré televizi s HbbTV.

„Jedná se o významný krok k navázání spolupráce a jejímu možnému prohloubení směrem k budoucím sezónám. Děkujeme všem partnerům, díky kterým jsme mohli tento pilotní projekt zrealizovat," říká manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

„Dlouhodobě sledujeme českou stopu ve sportu. Spolupráce při vysílání přenosů z ICE Hockey League je dalším projektem, díky kterému můžeme našim fanouškům rozšířit sportovní nabídku, navíc s výraznou českou účastí,“ doplňuje vedoucí domácích operací ČT sport Roman Hozák.

NEWSLETTER