Po měsíci znovu na trip. Orli vyzvou letos již potřetí Dornbirn

Naši soupeři
ČT 16. 12. 2021
Autobus se znojemskými hokejisty se vydal již ve čtvrtek ke švýcarským hranicím, kde je o den později čeká soupeř z Dornbirnu. Utkání je na programu od 19:15.

Od posledního vzájemného střetnutí v Nevoga aréně vyhrál Dornbirn jediný z osmi odehraných zápasů, avšak tento skalp byl pro svěřence finského trenéra Kaie Suikkanena velmi cenný, neboť porazili 3:1 silnou Lublaň. Ještě před pátečním střetnutím s Orly odehráli Rakušané čtvrteční domácí duel s Grazem (2:6).

Znojmo jede na trip do zasněžených Apl s touhou prolomit nepříznivou venkovní bilanci. Od začátku sezóny totiž získalo na soupeřových kluzištích pouze šest bodů, z toho tři právě v Dornbirnu před necelým měsícem. Od té doby vyhrávají Orli pouze v Nevoga aréně. Na tabulkový posun to však zatím nestačí. K němu by jim mohla pomoct už i nová útočná posila Tor Immo, jenže se k týmu připojil tento týden.

Zajímavosti

  • Dornbirn v pátek zakončí sérii pěti domácích zápasů v řadě. Od 4. prosince totiž nehrál žádné venkovní utkání.
  • Před domácími fanoušky vyhráli Rakušané naposledy 8. října, kdy porazil Vídeň 3:0.
  • Znojmo odehrálo s Dornbirnem letos dva zápasy a odneslo si z nich pět bodů do tabulky.
  • Zatímco Orli se pyšní nejlepšími přesilovkami v lize, Dornbirn má druhá nejlepší oslabení.
  • Znojmo je jediným týmem v lize, který letos ještě neprohrál po prodloužení nebo po samostatných nájezdech.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:Nikolic K., Trilar
Čároví rozhodčí:Hribar, Pardatscher

Sestavy z posledních zápasů

ORLI ZNOJMO:Kantor – Culkin, Sedlák, Haman, Younan, Bartko, Tejnor, Stránský – Svoboda, Němec, Luciani – Ahl, Zubov, Brittain – Gorčík, Prokeš, Matuš – Kvasnica, Oščádal.
Dornbirn Bulldogs:Madlener – Vandane, Cuma, Ross, Suhonen, Matzka, Gröndahl – Schwinger, Häussle, Macierzynski – Saarinen, Beck, Padakin – Antonitsch, Růžička, Metzler – Tschofen, Zitz, Pöschmann.
NEWSLETTER