Informace o kompenzacích pro držitele permanentek

Aktuální zprávy
ČT 3. 6. 2021
Orli zažili těžký rok. Na základě vládních opatření byla uplynulá sezóna po pátém vítězném utkání přerušena a znovu se nerozběhla. I přesto, že kluby české druhé ligy byly připraveny splnit stejné podmínky, které umožnily pokračovat týmům z vyšších soutěží. To způsobilo velké těžkosti a výraznou ránu do rozpočtu klubu s ohledem na ambice, se kterými byl tým stavěn.

Orli v důsledku koronavirové krize v sezóně 2020/2021 čelili výpadku příjmu převyšující 65 % před-pandemického rozpočtu. Tomu byl klub schopen čelit pouze díky maximálnímu zefektivněním činnosti, výraznému zvýšení podpory od majitelů společnosti, omezením výdajů na nezbytně nutné minimum a v neposlední řadě fanouškům, kteří podpořili klub a i v nejisté době si zakoupili permanentku. Některé povinné náklady ale jednoduše ukončit nelze. Ztrátu nepomohly zmírnit ani dotační programy, které jsou nastaveny tak, že na ně náš klub stejně jako velké množství ostatních sportovní organizací není schopen dosáhnout.

Celý klub situace, která v uplynulé sezoně nastala, velmi mrzí. O to víc s ohledem na příznivce, kteří si na tento ročník pořídili permanentní vstupenky. Proto Orli nyní přicházejí s nabídkou kompenzací.

Výše kompenzace byla stanovena na maximální možnou hranici neohrožující další fungování klubu. Je jí 80 % z původní ceny permanentky. Proč právě 80 %? To zjistíte v sekci Nejčastější dotazy níže v článku.

SektorPůvodní cenaMaximální možná vratka
Sektor A – horní2600 Kč2080 Kč
Sektor A – dolní2300 Kč1840 Kč
Sektor B2300 Kč1840 Kč
Sektory G1, G22100 Kč1680 Kč
Sektory C, D, E, F1900 Kč1520 Kč
Stání bez místenky1600 Kč1280 Kč

Ačkoliv znojemští příznivci nemohli tým po celou sezónu povzbuzovat přímo na stadionu, dávali svou podporu najevo jinými způsoby – prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu nebo telefonátů. Hráči A-týmu a vůbec celý znojemský hokejový klub si toho nesmírně váží. Fanoušci opět ukázali, že za Orly stojí vždy a za všech okolností.

Pokud chcete být mezi těmi, kteří týmu pomohou ještě více, věnujte část vratky za permanentku na sezónu 2020/21 ve prospěch klubu. Připojíte se tak k našim partnerům, kteří klub podpořili a nekrátili finanční plnění. Také díky tomuto kroku bude jednodušší pokračovat v plnění našeho dlouhodobého cíle, kterým je rychlý a líbivý hokej bavící právě fanoušky. Rozhodnete-li se však nabídku klubu na pomoc nevyužít, jedná se o naprosto pochopitelný krok a věříme, že se v NEVOGA aréně setkáme i v další sezóně.

Děkujeme

„Ještě společně s Mirkem Fryčerem jsme vytipovali několik hráčů, které bychom rádi přivedli, ale všechna jednání se budou odvíjet od finanční situace klubu. Cítíme, že máme závazek vůči našim skvělým fanouškům, kteří nás podporovali v nejtěžších chvílích a věříme, že tomu tak bude i nadále touto formou," říká prezident klubu Pavel Ohera.

Děkujeme vám! Společně jsme Orli.

Dle výše požadované kompenzace za zakoupené permanentky pro Vás máme dárek jako poděkování. Nabídky kompenzací lze využít do 20. 6. 2021. Pokud v tomto období o kompenzaci nepožádáte, vaše permanentní vstupenka propadne bez náhrady, rezervaci místa vám ale i tak zachováme.

O prodeji permanentek na novou sezonu 2021/2022 budou Orli informovat v nejbližší době.

PŘEHLED KOMPENZACÍ

1) Jsem Orel, věnuji 100 % vratky Orlům

 • pozvánka na speciální akci bruslení s hráči, pouze pro pravé Orly
 • v rámci akce bruslení s hráči prohlídka kabiny “A” týmu a zázemí klubu
 • svoje jméno na bílé variantě dresu
 • zachování rezervace svého místa pro novou sezónu
 • podsedák
 • předkupní právo na uvolněné permanentní karty
 • poukázku 200,- Kč na nákup ve Freeport Fashion Outlet*
 • jméno a poděkování na čestné tabuli partnerů klubu z řad fanoušků, která bude umístěna v Nevoga aréně
 • dárek od klubu **
  • Fan sklenice Orli Znojmo 0,5l
  • Fan sklenice Orli Znojmo 0,3l
  • Fan hrníček Orli Znojmo (různé druhy)
  • Fan dárková kazeta Orli Znojmo
  • Fan samolepka Erb Orli Znojmo
  • Fan pleskačka 0,2l Orli Znojmo
  • Fan šála Orli Znojmo
  • Fan plastová lahev Orli Znojmo
* řídí se dle pravidel uvedených na poukázce
** jeden produkt

2) Fandím, věnuji 75 % vratky Orlům

 • zachování rezervace svého místa pro novou sezónu
 • podsedák
 • poukázku 200,- Kč na nákup ve Freeport Fashion Outlet*
 • jméno a poděkování na čestné tabuli partnerů klubu z řad fanoušků, která bude umístěna v Nevoga aréně
* řídí se dle pravidel uvedených na poukázce

3) Podpořím, věnuji 50 % vratky Orlům

 • zachování rezervace svého místa pro novou sezónu
 • podsedák

4) Nepodpořím, chci vrátit peníze

 • zachování rezervace svého místa pro novou sezónu

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Proč vracíte zrovna 80 % z části permanentky?
Držitelé permanentních karet měli na začátku sezóny možnost vidět několik utkání, ze kterých jsme i permanentkářům, kteří nemohli být přímo přítomni stadionu, zajistili bezplatný přístup k online přenosům. S těmito přenosy a organizací utkání samotného je spojena celá řada režijních nákladů (od platby za zprostředkování streamu, poplatky společnosti provozující ticketing, bankovním institucím, personál atp.), rozhodli jsme se přistoupit k maximální možné kompenzaci. Našich fanoušků a jejich celosezónní podpory si velice vážíme a věříme, že i vy, naši nejvěrnější, při výběru možnosti kompenzace k tomuto kroku přihlédnete. Společně jsme Orli!

Kdy dostanu dárky za to, že jsem klubu přenechal peníze za permanentku za sezónu 2020/2021?
Dárky budeme objednávat hromadně, jakmile budeme mít konečnou představu o množství. O přesném čase jejich dodání a způsobu distribuce Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí.

Co když jsem koupil permanentku na fakturu?
Pokud jste si pořídili permanentku na fakturu, zvolíte variantu Nepodpořím, chci vrátit peníze a požadujete tedy dobropis, zašlete nám prosím na e-mail info@hcorli.cz zprávu s předmětem KOMPENZACE, kde uvedete, na jakou firmu byly karty kupované, fakturační údaje, IČO, ID karet a účet, na který máme poslat prostředky. V tomto případě prosíme, nevyplňujte kompenzační formulář.

Co mám dělat, když mi nefunguje ID karty?
V tomto případě se prosím obraťte na zákaznickou podporu firmy Enigoo: +420 461 049 232, která funguje každý den od 9 do 22 hodin. S tímto problémem vám poradí.

Špatně jsem zadal některý údaj – e-mail, číslo účtu, adresu apod. Co mám dělat?
V tomto případě se prosím obraťte na e-mail info@enigoo.cz a uveďte správné ID číslo permanentky, jméno a příjmení majitele, e-mail, telefon a správné údaje o adrese.

Kde najdu ID své permanentní karty?
Šestimístné číslo najdete v pravém dolním rohu karty nad QR kódem.

Co mám dělat, když jsem si kartu vůbec nevyzvedl a neznám její ID?
V tomto případě se prosím obraťte na zákaznickou podporu na lince Enigoo: +420 461 049 232, která funguje každý den od 9 do 22 hodin. S tímto problémem vám poradí.

Do kdy je možné požádat o tyto kompenzace?
Kompenzace lze využít do 20. 6. 2021. Pozdější požadavky nebude možné kladně vyřídit.

Co když si nevyberu kompenzaci v řádně stanoveném termínu?
V tomto případě permanentní vstupenka na uplynulou sezonu propadne bez náhrady.

Jsem držitelem více kusů permanentních vstupenek, mohu u každé zvolit jiný typ kompenzace?
Zajisté, pro každou permanentní vstupenku se kompenzace volí jednotlivě.

Je možné vyřídit kompenzaci permanentky osobně?
Bohužel ne, k využití kompenzací je nutné vyplnit e-formulář na našem webu. Osobní řešení není v současné situaci bohužel možné.

Koupil jsem si permanentní vstupenku na sezónu 2020/2021 a využiji možnost "Jsem Orel, věnuji 100 % vratky klubu". Jaký bude další postup pro zadání jména na dresu?
Při zadávání možnosti "Jsem Orel, věnuji 100 % vratky klubu" zadáte do kolonek jméno, které budete chtít na dres umístit.

Koupil jsem si permanentní vstupenku na sezónu 2020/2021 a využiji možnost "Jsem Orel, věnuji 100 % vratky klubu", kolik si můžu vybrat dárků od klubu a jak?
Při zadávání možnosti "Jsem Orel, věnuji 100 % vratky klubu" si vyberete za každou permanentku vždy jeden dárek dle nabídky, který se vám zobrazí v rolovacím menu.

Jak a kdy mi bude vrácena částka, když zvolím variantu "Nepodpořím, chci vrátit peníze"?
Od 20. 7. do 6. 8. 2021 v kanceláři klubu v úředních hodinách. Aktuální úřední hodiny naleznete na hcorli.cz.

Co mám dělat pokud si s něčím nevím rady?
V tomto případě se prosím obraťte na zákaznickou podporu na lince Enigoo: +420 461 049 232, která funguje každý den od 9 do 22 hodin, rádi vám poradí.

NEWSLETTER