Naposledy před pauzou. Duel s Opavou sledujte na streamu!

Naši soupeři
PÁ 9. 10. 2020
Naposledy před ohlášeným minimálně dvoutýdenním zákazem sportovních aktivit nastoupí znojemští hokejisté k soutěžnímu zápasu. Doma proti Opavě se představí před prázdnými tribunami. Utkání můžete sledovat živě na komentovaném streamu!

S opavským klubem se Znojmo na jaře 1998 utkalo v dramatické sérii v baráži o postup do extraligy, Slezané ale v posledních letech patří k tradičním účastníkům druhé ligy. V aktuálním ročníku se jim start úplně nepovedl, z prvních čtyř kol zvítězili jen proti Novému Jičínu, naopak podlehli Hodonínu, Žďáru a naposledy Kopřivnici.

To Orli mají na kontě čtyři výhry ze čtyř utkání, drží stoprocentní bilanci a naposledy si na domácím ledě vyšlápli na Valašské Meziříčí, které vyprovodili jasným výsledkem 8:1. Proti Opavě by měla poprvé nastoupit nová posila v obraně, finský pořízek Mikko Vainonen.

Zápas, který startuje v sobotu v 17:30, se odehraje na základě vládních epidemiologických nařízení před prázdným hledištěm. Orli ovšem pro fanoušky opět připravili živý komentovaný přenos!

Všichni držitelé permanentních karet budou mít tento přenos zdarma. Stačí v sobotu na stránce live.enigoo.cz zadat unikátní šestimístný kód, který naleznete na svojí permanentní kartě, a sledovat zápas!

Ostatní fanoušci mají možnost si stream zakoupit, a podpořit tak klub, na tomto odkazu a postupovat poté podle jednoduchého návodu, který dorazí e-mailem.

Platnost kódu pro odemčení streamu je po dobu živého přenosu a to pouze na daném zařízení, na kterém jste se přihlásili! V případě, že se na celé utkání chcete podívat v počítači, nepřihlašujte se ke sledování v telefonu a naopak.

🦅 Vládní opatření bohužel neumožňují přítomnost diváků v Nevoga aréně při sobotním zápasu Orlů. 🙁 Klub ovšem pro...

Zveřejnil(a) HC Aqotec Orli Znojmo dne Čtvrtek 8. října 2020

V případě jakýchkoliv problému neváhejte kontaktovat technickou podporu e-mailem na info@enigoo.cz nebo telefonicky na 461 049 232.

NEWSLETTER