Rozjetí Orli přivítají na domácí půdě Bobry z Valašského Meziříčí

Naši soupeři
PÁ 2. 10. 2020
Po třech výhrách narazí Orli na tým z chvostu tabulky. Bobři letos ještě nevyhráli za tři body, podaří se jim to proti Znojmu? Zápas začne v Nevoga aréně v sobotu v 17:30.

HC Bobři Valašské Meziříčí je tým pravidelně se objevující ve druhé lize již od roku 2004. Patrně dvěma nejpovedenějšími sezónami si prošel klub ze Zlínského kraje před tou loňskou, kdy bylo play-off úplně zrušeno. V těch totiž Valaši dosáhli semifinále soutěže, v nichž nestačili nejdříve na Porubu a následně na Havlíčkův Brod.

V týmu se nacházejí některá zajímavá jména. Nejvíce pravděpodobně zaujme jméno Lukáše Finsterleho, který má jednak zkušenosti z české extraligy, ale také ze Znojma, kde v sezóně 2013/2014 nastoupil ke 37 zápasům. Na střídačce sobotního soupeře Orlů stojí Josef Doboš, který v posledních sezónách působil v Polsku.

Rozhodčí zápasu

Hlavní rozhodčí:František Held
Čároví rozhodčí:Radek Šimčík, Marek Bubela

Sestavy z posledních zápasů

ORLI ZNOJMO:Groh – Stehlík, Stránský, Tejnor, Kališ, Šána, Sedlák – Svoboda O., Kvasnica, Köver, Havlík, Oščádal, Podešva, Matuš, Luciani, Rudovský, Svoboda T., Beránek.
HK Nový Jičín:Málek (Slovák) – Holiš, Báchor, Žák (A), Hajda, Pernický, Kobylík, Pavlas – Slovák, Pořický (A), Křivohlávek, Urban, Vávra (C), Andris, Kajaba, Kuchařík, Stodůlka, Vavřík, Urbanec.

Bobři se prozatím v sezóně představili třikrát, přičemž jen jednou se jim podařilo bodovat, když hned v úvodním zápase aktuálního ročníku přetlačili Kopřivnici v prodloužení. Následně však schytali debakl od Žďáru nad Sázavou 4:8, aby v minulém kole nestačili na Nový Jičín v poměru 2:5.

Znojmo naproti tomu prozatím neklopýtlo a drží stoprocentní bilanci. V posledním zápase porazili Orli přemožitele Bobrů z jejich nejnovějšího klání Nový Jičín. Do týmu se navíc vrací Mikko Vainonen, který se tak po roční pauze, kterou strávil v Dornbirnu, opět představí na jihu Moravy.

Prosíme fanoušky, aby respektovali pravidla nařízená Ministerstvem zdravotnictví ČR, kterými se musí klub řídit. Důležité organizační pokyny k domácím zápasům a informace o prodeji vstupenek naleznete v tomto článku.

NEWSLETTER