Znojmo v Kopřivnici otevírá novou kapitolu

Naši soupeři
PÁ 18. 9. 2020
Aqotec Orli Znojmo v sobotu 19. září vstoupí do nové sezóny a nové soutěže. Svůj první druholigový zápas odehrají v sobotu od 17:00 na ledě HC ISMM Kopřivnice, loni šestého celku skupiny Východ. Na sever Moravy cestuje kompletní kádr kromě Vojtěcha Němce.

Zhruba dvacetitisícové město v okrese Nový Jičín je známé především automobilkou Tatra, která zde sídlí. Právě Tatra Kopřivnice patří mezi hlavní partnery klubu, který působí ve druhé hokejové lize šestým rokem v řadě. V play-off zatím vždy skončil v prvním kole, nejvyrovnanější čtvrtfinálovou sérii sehrál v sezóně 2018/19 proti Havlíčkovu Brodu, kterému podlehl 2:3 na zápasy.

Kopřivnici se podařilo udržet většinu svého loňského kádru. Jakub a Matěj Machovi, Ondřej Sluštík nebo Adam Kofroň by měli patřit mezi hlavní útočné hrozby soupeře. V zadních řadách zaujme jméno Marka Baila, který má extraligové zkušenosti z Vítkovic, brankář Petr Hromada zase několik sezón působil ve Vsetíně.

Favoritem duelu ale bude znojemský celek, který k utkání odcestuje kompletní s jedinou výjimkou, tou je rekonvalescent Vojtěch Němec. „Kopřivnice se dobře připravila a určitě se na nás bude chtít vytáhnout. Nečekám jednoduchý zápas. Naším největším nepřítelem bude vlastní hlava. Musíme k zápasu přistoupit zodpovědně," nabádá sportovní manažer a hlavní trenér Miroslav Fryčer.

Utkání začíná v 17:00 a textový online přenos můžete sledovat zde.

NEWSLETTER