Start do sezóny vyšel skvěle, libuje si Marek Schwarz

Naši soupeři
PO 18. 9. 2017
Jestli se soupeři znojemského mužstva v letošní sezóně mohou na něco spolehnout, pak na to, že dát gól Marku Schwarzovi bude pořádný oříšek. Orlí gólman inkasoval ve čtyřech zápasech jen šest gólů a je jedním ze strůjců povedeného vstupu do soutěže.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Poslední zápas ve Fehérváru jste sice jeden gól dostal, ale spoustu dalších gólových šancí pochytal, necítíte se trochu jako po čistém kontu?
Jo, Je to skvělé. Celý zápas jsme tvrdě pracovali, i když jsme nehráli úplně nejlepší zápas. Možná i proto je ta výhra cennější než normálně a velmi důležitá. Ten zápas byl těžký.

Osm bodů po čtyřech zápasech, to je určitě povedený vstup do ligy.
Start do sezóny máme výborný. Čtyři zápasy, třikrát jsme vyhráli, to je super. Máme i trochu štěstí, puky se odráží správným směrem, naši obránci jsou první u volných kotoučů i dorážek, blokují střely. Zní to skoro až divně, ale nemůžu říct nic špatného.

Ve třetí třetině se Fehérvár hodně snažil něco s výsledkem udělat, mnohokrát vystřelil, ale málo puků se dostalo až k vám, spoluhráče tedy pochválíte?
Určitě, přesně o tomhle mluvím. Tvrdě pracujeme, kluci padají do střel, hrají obětavě a puky se k nám odráží. I když to nebyl z naší strany tak dobrý výkon, máme tři body. Pokud budeme takhle pokračovat, bude to dobré.

NEWSLETTER