Společnost ALL SPORTS se stává významným partnerem klubu

Aktuální zprávy
PO 6. 6. 2016
Znojemský hokej rozšiřuje spolupráci se společností ALL SPORTS a.s., která je distributorem značky Bauer, a dále pak s firmou Sporttime s.r.o., distributorem značky Kappa.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Na jižní Moravě došlo ke spojení dvou významných aktérů na hokejovém poli a to společnosti ALL SPORTS a.s., výhradního distributora nejprodávanější hokejové značky Bauer se sídlem v Kuřimi u Brna, a zástupce v mezinárodní EBEL lize týmu Orli Znojmo. Pro značku Bauer má toto partnerství mezinárodní význam a to díky faktu, že Orli Znojmo jsou naším prvním sponzorovaným týmem v této mezinárodní soutěži," pochvaluje si Vít Válka, marketingový manažer společnosti ALL SPORTS.

"Pro hráče klubu to znamená, že budou svádět souboje na ledě v té nejmodernější dostupné hokejové výstroji na trhu a značka samotná může těžit z partnerství s finalistou soutěže prestižní mezinárodní soutěže. Pro hokejovou mládež je jistě přínosné otevření prodejny Bauer Hockey Shop přímo na stadionu se speciální nabídkou výstroje za akční ceny pro členy znojemského klubu."

Slušivá trička s motivem k finále EBEL dodala Orlům společnost Kappa

Světoznámá značka Kappa se stala partnerem Orlů a jejich fanoušků. Vedení klubu, trenérský tým a hráči mají zajištěné reprezentativní oblečení pro vzornou reprezentaci klubu a města. Pro fanoušky Orlů to znamená, že se výrazně zkvalitní a rozšíří sortiment s fanouškovským oblečením, šálami a dalším množstvím předmětů s logem Orli Znojmo. Všechen tento sortiment bude dostupný v prodejně Bauer Hockey Shop přímo na zimním stadionu a to šest dnů v týdnu, během všech domácích zápasů ve speciální prodejně přímo na stadionu či non-stop prostřednictvím e-shopu s garancí doručení do dalšího dne.

"Jsme velice rádi, že se nám podařilo uzavřít víceleté oboustranně výhodné partnerství s jednou z největších společností na trhu v oblasti hokejové výzbroje a výstroje a dalšího sportovního vybavení. Společnost ALL SPORTS se tak stává významným partnerem našeho klubu. Se společností ALL SPORTS jsme již začali pracovat na změnách, které od nové sezóny pocítí i fanoušci našeho klubu. Věříme, že se nám spolupráci bude dařit postupně dále rozvíjet a zkvalitňovat," dodává za klub Orli Znojmo manažer Petr Veselý.

» Web společnosti Bauer
» Web společnosti Kappa

NEWSLETTER