Vstupenky na pátý čtvrtfinálový zápas v prodeji

Aktuální zprávy
ST 2. 3. 2016
Vstupenky na páté čtvrtfinálové utkání jsou v prodeji. Zakoupit je lze na internetu, na pokladnách zimního stadionu i v Hockey Shopu Bauer. Základní vstupné činí 160 Kč, zlevněné 120 Kč. Majitelé permanentních vstupenek zakoupených v první vlně prodeje i držitelé ZTP průkazu mají vstup zdarma.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Vstupenky na konkrétní místo je možné zakoupit v internetovém předprodeji přes Ticketportal, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. V den zápasu bude možné lístky pořídit už pouze na pokladnách zimního stadionu.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky na čtvrtfinále rezervujte a objednávejte zde

Předprodej na pokladnách dva dny před zápasem

Poklady zimního stadionu se otevřou dva dny před utkáním, tedy v pátek 4. března.

Permanentní vstupenky zakoupené v první vlně prodeje zůstávají v platnosti na celé čtvrtfinále. Ostatní permanentky slouží pouze jako místenka a je nutné si k nim dokoupit vstupenku.

V tomto seznamu naleznete čísla všech permanentních vstupenek neplatných na čtvrtfinále play-off. Pokud jste své číslo v seznamu nenašli, vaše vstupenka platí po celé čtvrtfinále. Pokud ano, je nutné zakoupit si vstupenku na pokladně. Vaše permanentka slouží pouze jako místenka.

Termíny předprodeje na 3. domácí zápas:

čtvrtek 3. 3. » Ticketportal
pátek 4. 3. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Hockey Shop Bauer (10:00 – 18:00)
» Ticketportal
sobota 5. 3. » pokladny (16:00 – 19:00)
» Hockey Shop Bauer (10:00 – 16:00)
» Ticketportal
neděle 6. 3. (5. čtvrtfinále) » pokladny (od 14:00)

V Hockey Shopu Bauer lze zakoupit pouze vstupenky na stání za 160,- Kč, na pokladnách zimního stadionu i zlevněné vstupenky za 120,- Kč.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Stadion bude otevřen v 16:30. Přijďte včas!

NEWSLETTER