Odchovanec Adam Havlík posílí extraligové Pardubice

Aktuální zprávy
ČT 2. 7. 2015
Znojemský odchovanec Adam Havlík míří do extraligy! Čtyřiadvacetiletý útočník se loučí s A-týmem Orlů po šesti letech a od nové sezóny oblékne dres Dynama Pardubice.

Havlík prošel všemi mládežnickými kategoriemi Orlů. V sezóně 2007/2008 zamířil na roční hostování do dorostu Pardubic, kde se pohyboval na předních místech kanadského bodování. Následoval návrat na jih Moravy. V dresu Znojma to postupně dotáhl až do seniorského hokeje. V EBEL patřil k hlavním lídrům týmu, v uplynulém ročníku byl dokonce nejlepším nahrávačem soutěže. V A-týmu odehrál 312 utkání, v nichž získal dohromady 210 bodů. S juniory slavil v sezóně 2010/2011 titul pro mistry republiky.

"Nabídka Pardubic byla nejrychlejší a nejserióznější, a tak se Adam a klub rozhodli ji akceptovat," řekl Rostislav Dočekal, sportovní manažer Znojma. "Adamovi děkujeme za odvedené služby a přejeme mu mnoho úspěchů v jeho další hokejové kariéře."

"Svůj příchod do Pardubic vnímám jako krok vpřed o další stupínek nahoru," pronesl pro web Dynama Adam Havlík. "V EBEL se hraje asi tvrdší a přímočařejší hokej, naopak Tipsport extraliga by měla být takticky vyspělejší. Věřím, že se v Pardubicích prosadím," dodal.

NEWSLETTER