Hráčům začala příprava

Aktuální zprávy
ÚT 23. 4. 2002
Už pod vedením nového trenéra Miloslava Hořavy začali hráči Znojma v pondělí s letní přípravou. Její hlavní část bude mít na starosti další nový člen trenérského týmu Milan Skrbek, jehož si Miloslav Hořava přivedl z Kladna. Skrbek bude mít na starosti kondiční přípravu týmu po celou sezónu.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku S týmem se už nepřipravují hráči, se kterými nebyl prodloužen kontrakt. K už dříve avizovaným odchodům Jakeše do Německa a Vavrocha s Foltou, kteří se vrátili z hostování do svých mateřských klubů, se přidali následující hráči: Ladislav Kudrna, Miroslav Bahenský, Jiří Heš, Vladimír Holík, Patrik Fink, Zbyněk Mařák, David Pazourek a Václav Král. Král se také vrátil do svého předchozího působiště a od nové sezóny bude opět oblékat dres Keramiky Plzeň. Dvojice Fink a Pazourek by měla zamířit na Kladno, o budoucnosti dalších hráčů se jedná.

Kromě mladého brankáře Petra Svobody z Hradce Králové zatím nejsou známa žádná jména nových posil. "Jednáme s Kladnem o uvolnění obránce Tomana," uvedl k dalším hráčům sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal. "V jednání jsou samozřejmě i další hráči, ale nic ještě není definitivní," dodal.

Suchá příprava bude ještě přerušena stejně jako vloni dovolenou na Maledivách. Na led by se měli hráči opět vrátit na přelomu července a srpna.
NEWSLETTER