Pucher před podpisem smlouvy, s Kolarzem a Procházkou se bude jednat

Aktuální zprávy
ČT 17. 4. 2014
O hráčích, kteří mají ve Znojmě smlouvu i na příští sezónu a v kádru Orlů tak budou nadále pokračovat, byli fanoušci informováni již v úterý. Nyní přichází na řadu hokejisté, s nimiž vedení jihomoravského celku na prodloužení kontraktu jedná, případně bude teprve jednat.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Znojemské fanoušky jistě potěší zpráva, že také v další sezóně s velkou pravděpodobností budou moci obdivovat hokejový um slovenského hokejisty a velké ikony klubu Petera Puchera. Brzy čtyřicetiletý hráč se s vedením Orlů dohodl na prodloužení smlouvy a k jejímu podpisu by mělo dojít v nejbližších dnech.

Naopak zpátky na jih Moravy se už nevrátí útočník Richard Jarůšek, který v průběhu uplynulé sezóny odešel do Mladé Boleslavi a velkou měrou se podílel na jejím postupu do ELH. Bruslařský klub na brněnského odchovance uplatnil opci na přestup a sám hráč vyjádřil přání si se středočeským týmem extraligu zahrát.

O nových smlouvách bude vedení klubu jednat s útočníkem a znojemským odchovancem Milanem Procházkou a obráncem Michaelem Kolarzem. Kromě obou zmíněných hokejistů vedení klubu jedná ještě se dvěma brankáři, šesti obránci a čtyřmi útočníky, kteří jsou ve znojemském hledáčku. Vzhledem ke složitosti jednání budou jména uvedena až po podpisu smlouvy. Vedení Orlů rovněž intenzivně jedná o nástupci za odcházejícího asistenta hlavního kouče Milana Navrátila.

O svou šanci se také popere vedle Marka Špačka, jenž už si smlouvu zajistil, také mladý útočník Lukáš Nováček, jenž naposledy oblékal juniorský dres. Talentovaný hráč byl pozván do přípravy A mužstva a teprve po jejím skončení se rozhodne, zda se prosadí do prvního mužstva a bude mu nabídnuta smlouva.

Další informace můžete očekávat v nejbližších dnech a týdnech.

NEWSLETTER