Lístky na Vídeň v prodeji, vyhněte se frontám!

Fanclub
ÚT 14. 1. 2014
Předprodej vstupenek na utkání Orli Znojmo - UPC Vienna Capitals v neděli 19. ledna od 17:30 byl zahájen. Vstupenky je znovu možné kupovat na konkrétní místo, následně doma vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám. Minulé střetnutí obou celků přilákalo rekordních 4003 diváků.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky na Vídeň rezervujte a objednávejte zde

Od úterý 14. ledna jsou běžné vstupenky bez místenky k dostání také v Hockey shopu na zimním stadionu ve Znojmě.

Výhledy z jednotlivých sektorů jsou k dispozici zde.

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád a nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Pokladny budou otevřeny dvě hodiny před začátkem duelu, stadion pak v 16:30. Přijďte včas!

NEWSLETTER