VIDEO: Gymnasté cvičili pro hokejové publikum

Aktuální zprávy
ÚT 1. 10. 2013
Přestávkový program v pátečním utkání s Villachem zpestřili gymnastky a gymnasté Klubu sportovní gymnastiky Znojmo při ZŠ JUDr. J. Mareše a Domě dětí a mládeže ve Znojmě.

Fanoušky znojemských Orlů čekal v páteční podvečer mistrovský zápas proti Villachu. Po napínavé první třetině zpestřili přestávkový program v exhibičním vystoupení gymnastky a gymnasté Klubu sportovní gymnastiky Znojmo při ZŠ JUDr. J. Mareše a Domě dětí a mládeže ve Znojmě. Přímo na ledovou plochu jim obětaví rodiče natáhli nafukovací Air Track, na kterém členové gymnastického oddílu Tibor Kovaljov, Petr Štancl, Anna Vojtěchová, Martin Pospíšil, Kristýna Procházková, Milan Neshyba, Viktória Chudá, Marie Černá předvedli akrobatické řady s flik-flaky, přemety, salty vpřed, vzad i s vruty. Mistři ČR Jiří Kostik a František Černý přidali i dvojná salta vpřed. Hokejoví fandové ukázali, že ani sportovní gymnastika jim není nikterak cizí a znalecky ocenili předvedené výkony bouřlivým potleskem.

Pro závodníky KSG Znojmo to bylo již druhé úspěšné vystoupení na znojemské ledové ploše. Poprvé jste je mohli vidět už před deseti lety s pódiovou skladbou Sluníčko, se kterou se zúčastnili Mezinárodního gymnastického festivalu Blume Gran Canaria na Kanárských ostrovech.

Fotogalerie

NEWSLETTER