Orli přivítali prázdniny testovacím dnem s firmou Bauer

Aktuální zprávy
ÚT 2. 7. 2013
<em>Znojmo</em> - První červencový den na znojemském zimním stadionu patřil malým i velkým sportovním nadšencům, kteří si mohli zábavnou formou otestovat své hokejové umění a setkat se s hráči A-týmu Orlů. Pod dohledem odborníků si zájemci vyzkoušeli střelbu na bránu či jiné hokejové dovednosti, v závěru akce si také zasoutěžili o zajímavé ceny.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Testovací den otevřeli vybraní hráči A-týmu Orli Znojmo, kteří si jako první poměřili své schopnosti ve střelbě na přesnost a v rychlosti střelby. Nejrychlejší střelou švihem se může pochlubit útočník Richard Jarůšek, jenž vyslal puk na klec rychlostí 112 km/h. Ve střelbě příklepem se nejlépe vedlo Janu Müllerovi, jehož ostré ráně přístroje naměřily 137 km/h.

foto
⇒  Vítěz soutěže Tomáš Fučík

Poté se mezi mantinely postupně představili i mladí hráči ze znojemské hokejové líhně a fanoušci Orlů. Právě ti si mezi sebou v samotném závěru akce zasoutěžili o ceny, které věnovala firma Bauer a klub Orli Znojmo. Vítězem dovednostního zápolení se stal Tomáš Fučík, jenž zvítězil v rychlosti střelby švihem i příklepem, jako druhý se umístil Petr Křepela a třetí místo obsadil Lukáš Holubář.

Jak se celé hokejové odpoledne líbilo nejlepšímu střelci z řad fanoušků? „Jsem moc rád, že se tato akce konala. Na soutěž jsem vůbec netrénoval a z vítězství jsem strašně nadšený. Soupeři byli šikovní, souboj byl vyrovnaný. Hokej hraji rekreačně, jednou za týden si s partou zahrajeme tady na zimáku. Ale já jsem spíš takový statický hráč, moc se na ledě nepohybuji,“ svěřil se těsně po své výhře Tomáš Fučík.

„Určitě by bylo fajn, kdyby se podobné dovednostní soutěže objevovaly častěji. Třeba i během sezóny by si fanoušci rádi zahráli s hokejisty, vyzkoušeli si střelbu na gólmana,“ dodal závěrem věrný fanoušek znojemského hokeje.

Více fotek z akce najdete zde.

NEWSLETTER