Orli rozdali vysvědčení na ZŠ v Břežanech

Charita
SO 29. 6. 2013
<em>Břežany</em> - Nečekaný závěr školního roku prožili školáci na základní škole v Břežanech na Znojemsku. U předávání vysvědčení jim totiž asistovali Peter Pucher a Jiří Beroun. Dvojice Orlů se zúčastnila ocenění nejlepších žáků, kromě vysvědčení rozdávala také podpisové a hokejové karty, sladké překvapení a starším dětem i lístky na hokejové zápasy.

"Jsme rádi, že jsme dětem mohli touto cestou zpříjemnit poslední den školního roku. Osobně se mi akce líbila. Doufám, že dětem také a že na ni budou rádi vzpomínat," konstatoval útočník Peter Pucher.

"Chtěli bychom touto cestou Orlům Znojmo poděkovat. Byla to krásná akce a velký zážitek pro děti," řekl jeden z členů učitelského sboru ZŠ Břežany Libor Rožnovský.

» Fotogalerii z celé akce najdete zde.