Fotbalové odpoledne s Orly si všichni užili

Fanclub
ST 19. 6. 2013
<em>Znojmo</em> - Znojemský klub připravil pro své fanoušky opravdu poutavé odpoledne. Příznivci hokeje si zpříjemnili čekání na novou sezónu tradičním fotbalovým utkáním, ve kterém se střetli členové fan clubu a hráči A-týmu. "Byla to velká zábava, dokonce padalo i hodně gólů," poznamenal k exhibici útočník Adam Havlík.

Akci si pochvaloval také Richard Jarůšek: "Soupeř byl určitě kvalitní, spousta kluků fotbal hraje závodně, takže to nebylo vůbec nic lehkého. Měli jsme docela štěstí, že zápas skončil remízou po základní hrací době. Kluci, kteří zrovna neběhali po hřišti, rozdali spoustu podpisů. Fanoušci byli výborní. V létě nemají moc příležitostí setkat se s námi a jsem si jistý, že si dnešní den užili stejně jako my."

foto
⇒  Richard Jarůšek

Také fan club se při zápase pěkně zapotil. "Soupeř byl rychlý. Občas jsme nestíhali. Běhání v tak teplém počasí určitě přidalo na únavě. V každém případě jsem ale velmi spokojený, kluci v týmu byli skvělí," dodal k zápasu jeden z členů znojemského fan clubu.

Šedesát minut základní hrací doby o vítězi nerozhodlo, a tak přišly na řadu penalty, v nichž rozhodl Adam Havlík a Orli se mohli radovat z vítězství 6:5.

O přestávce byla na programu soutěž, ze které si šťastný výherce odnesl permanentku na nadcházející sezónu. Vystoupily děti z DDM Znojmo a akce se účastnil také Promo Tým Hitrádia Magic, jenž připravil pro děti malování na obličej, trampolínu i další hry.

"Děkujeme pivovaru Zubr a firmě Mona Znojmo za podporu této akce," dodal manažer klubu Petr Veselý.

» Fotogalerie z exhibice zde

NEWSLETTER