Staňte se součástí týmu cheerleaders!

Aktuální zprávy
ÚT 11. 6. 2013
<em>Znojmo</em> - Máte rády tanec a dobrou zábavu? Chtěly byste být součástí nejnavštěvovanějších akcí ve Znojmě a okolí, včetně zápasů týmu Orlů? Pak neváhejte a zúčastněte se náboru do týmu Cheerleaders! Ten proběhne již v úterý 18. června 2013 od 16:00 hodin v Domu dětí a mládeže Znojmo na Sokolské 8.

Dům dětí a mládeže Znojmo připravil pro školní rok 2013/2014 dvě samostatné skupiny Cheerleaders DDM!

Dance pompon DDM Znojmo - taneční skupina s pompony, která bude pravidelně vystupovat na schodech během utkání hokejistů Orli Znojmo. Je určena pro dívky od 14 let.

Cheer DDM Znojmo - akrobacie, gymnastika, apod... Skupina, která se bude účastnit soutěží ve své kategorii a vystoupí na ledové ploše během přestávky hokejového utkání. Tato skupina je určena pro dívky a ženy od 15 let, které již prošly gymnastikou nebo sportovním aerobikem a rády by své pohybové nadání dále rozvíjely.

Již v úterý 18. června v 16:00 hodin bude v DDM Znojmo první informační schůzka Dance pompon, vedoucí slečna Kristýna Závacká. Zveme tímto všechny dívky a ženy od 14 let, které mají rády pohyb a chtějí navázat nová přátelství, tedy stát se jedinečnými roztleskávačkami ve Znojmě!

NEWSLETTER