Modelbraní za přítomnosti hokejistů se vydařilo

Aktuální zprávy
SO 18. 5. 2013
<em>Znojmo</em> - Šestice znojemských hráčů si odskočila z tréninkového zápřahu před startem nové sezóny a strávila příjemný čas v obležení svých malých i velkých fanoušků. V rámci Modelbraní v areálu Domu dětí a mládeže rozdávali Orli podpisy a zájemci si mohli dokonce vyzkoušet střelbu florbalovými míčky na gólmany Filipa Landsmana a Petra Helešice.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Již 7. ročník dětské modelářské soutěže Modelbraní se uskutečnil v sobotu 18. května na Sokolské ulici ve Znojmě. Bohatý program, během kterého mohli návštěvníci zhlédnout praktickou ukázku první pomoci, zásah policejního psa či vystoupení lukostřelců, doplnila autogramiáda hokejových Orlů.

V dopolední části se před svými početnými příznivci představili gólman Filip Landsman, útočníci Peter Pucher a Richard Jarůšek. Poté, co hráči rozdali autogramy na podpisové karty a absolvovali focení s fanoušky, přišla na řadu střelba na brankáře.

Své trenérské vlohy prokázal zvláště Peter Pucher, který se snažil střelcům z řad dětí poradit, jak překonat brankáře. Děti byly za svou snahu odměněny hokejovými kartičkami, nejúspěšnější střelec byl obdarován tričkem s logem klubu. Také dospělí si mohli zasoutěžit o vstupenky na zápasy Orlů.

Odpolední etapa proběhla za účasti juniorského gólmana, vicemistra EBYSL Petra Helešice, Jana Lattnera a kapitána znojemských hokejistů Jiřího Berouna. "Byl to i pro nás zajímavý den, ale nejdůležitější je, že spokojené byly děti," shodli se hráči.

» Fotogalerie z Modelbraní 2013

NEWSLETTER