Orli rozdají podpisy na Modelbraní

Aktuální zprávy
PO 13. 5. 2013
<em>Znojmo</em> - I letos se budou moci příznivci znojemského hokeje přihlásit o podpis na akci Modelbraní. Své autogramy budou rozdávat Orli v průběhu celé akce na dvě etapy, dopoledne a odpoledne. Samotné Modelbraní se bude konat v areálu DDM Znojmo na Sokolské ulici již tuto sobotu, 18. 5., od deseti hodin dopoledne do čtyř odpoledne.

Modelbraní je modelářská soutěž, kterou pravidelně pořádá Klub plastikových modelářů Znojmo společně s Domem dětí a mládeže Znojmo. Soutěž je zaměřena především na dětské a juniorské kategorie. Letos se uskuteční již její sedmý ročník.

Orli se na akci budou prezentovat možností střelby na opravdového brankáře, možností se vyfotit s hráči nebo podepisováním plakátů. K dispozici budou i podpisové karty.

Součástí akce bude i bohatý doprovodný program, mimo jiné například příslušníci americké armády, skákací hrad pro děti ukázka lukostřelců a další.

Program autogramiády:
Dopoledne: Filip Landsman, Richard Jarůšek, Peter Pucher