Peter Pucher odehraje ve Znojmě i další ročník

Aktuální zprávy
ÚT 9. 4. 2013
<em>Znojmo</em> - Osmatřicetiletý slovenský forvard Peter Pucher se dohodl s klubem na nové smlouvě a zahájí tak na jihu Moravy už jedenáctou sezónu! „Nevěděl jsem, že už je to tak dlouho. Na obou stranách byla chuť dohodnout se na další spolupráci a jsem určitě rád, že ve Znojmě zůstávám," pochvaloval si Pucher. V loňské sezóně byl třetím nejproduktivnějším hráčem Orlů. Během pětačtyřiceti utkání nastřílel jedenáct branek a na pětadvacet asistoval.

„Jsme rádi, že se nám podařilo s Peterem Pucherem jako s dlouholetou oporou klubu dohodnout na spolupráci i pro další sezónu a věříme, že svými zkušenostmi může našemu týmu ve spojení s mladými hráči ještě výrazně pomoci," řekl manažer klubu Petr Veselý.