Hamr marketing, s.r.o. a Merlin´s Kinderwelt Excalibur city partnery Orlů

Aktuální zprávy
ST 10. 10. 2012
<em>Znojmo</em> - Znojemský klub získal pro právě probíhající ročník Erste Bank Eishockey ligy další významné sponzory. Jedním z nich je Hamr marketing, s.r.o., agentura zabývající se reklamní činností a marketingem v oblasti kultury a sportu. Dále se podařilo obnovit spolupráci se společností Merlin´s Kinderwelt Excalibur city. „Jsme rádi, že jsme získali tyto partnery a veříme, že se nám naši vzájemnou spolupráci bude dařit nadále rozvíjet,“ řekl marketingový manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

Firma Hamr marketing, s.r.o. byla založena na začátku roku 2007 a zabývá se převážně reklamní činností a marketingem v oblasti kultury a sportu. V oblasti reklamy se specializuje hlavně na venkovní reklamu tzv. „outdoor“ a jako první na Moravě provozuje mobilní reklamní billboardy. Více na stránkách agentury zde.

Nevíte, kam s dětmi? Dětský svět plný zábavy, atrakcí, her - Merlinův Dětský svět! Dětský svět v Hatích je zde pro Vás a Vaše děti. Webové stránky naleznete zde.