Klub připravil na první sprnový den hned dvě akce pro fanoušky!

Aktuální zprávy
ČT 26. 7. 2012
<em>Znojmo</em> - Letní prázdniny se již brzy přehoupnou do své druhé poloviny a hned první srpnový den se mají znojemští fanoušci na co těšit! Ve středu 1. sprna pro ně vedení klubu připravilo hned dvě autogramiády. V rámci Slavností okurek se na Náměstí T. G. Masaryka ve Znojmě budou podepisovat Richard Jarůšek, Tomáš Komínek a dvě nové posily Petr Beránek a Ondřej Fiala. Odpoledne si můžete přijít zahrát miniGolf s Markem Uramem, Peterem Pucherem, Jiřím Berounem a Adamem Havlíkem do Merlinova Dětského světa na Hatích.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Miniautogramiáda - Slavnosti okurek

Od 12:15 do 15:45, Náměstí T. G. Masaryka ve Znojmě

Stejně jako loni, tak i letos nebudou znojemští hokejisté chybět na Slavnostech okurek. Na Náměstí T. G. M. se od 12:15 budou podepisovat Ondřej Fiala a Richard Jarůšek. Ve 14:00 hodin je pak vystřídají Petr Beránek a Tomáš Komínek. Neváhejte a navštivte stánek se znojemskými Orly!

Plakát k akci si můžete prohlédnout zde.

Přijďte si zahrát miniGolf!

Od 14:00 do 16:00, Merlinův Dětský svět na Hatích

Úplnou letošní novinkou je miniGolf v Merlinově Dětském světe na Hatích, kde si s fanoušky zahrají Marek Uram, Peter Pucher, Jiří Beroun a Adam Havlík. Součastně bude probíhat také autogramiáda hráčů. Prvních 30 přihlášených hraje s hokejisty zdarma! Hlásit se můžete přímo na Infopointu v Merlinově Dětském světě, e-mailem: kinderwelt@excaliburcity.com nebo telefonem: 515 206 301.

Plakát k akci si můžete prohlédnout zde.

NEWSLETTER