Autogramiádu na Modelbraní si Orli užili

Aktuální zprávy
SO 19. 5. 2012
<em>Znojmo</em> - V rámci soutěže mladých modelářů z domu dětí a mládeže nabídli Ondřej Kacetl, Peter Pucher, Jakub Stehlík a Martin Škadra autogramiádu všem fanouškům znojemských hokejistů. Své podpisy rozdávali střídavě, dopoledne to byli Pucher s Kacetlem, které odpoledne vystřídali obránci Stehlík a Škadra.

V rámci soutěže mladých modelářů z domu dětí a mládeže nabídli Ondřej Kacetl, Peter Pucher, Jakub Stehlík a Martin Škadra autogramiádu všem fanouškům znojemských hokejistů. Své podpisy rozdávali střídavě, dopoledne to byli Pucher s Kacetlem, které odpoledne vystřídali obránci Stehlík a Škadra.

Od ranních hodin se v areálu DDM sešel poměrně veliký dav, který navštěvoval nejrůznější ukázky z doprovodného programu. Na místě nechyběly modely tanků, ležení klubu vojenské historie nebo ukázka techniky hasičů, policistů a záchranářů. „Doprovodný program byl opravdu povedený,“ chválil akci Ondřej Kacetl.

V deset hodin se ujali pera útočník Peter Pucher a brankář Ondřej Kacetl. Necelé dvě hodiny pak rozdávali podepsané kartičky, plakáty a došlo i na podepsané ruce. Těsně před dvanáctou hodinou pak Kacetl nastoupil do připravené branky a dělal dětem brankáře. „Dětem se nájezdy líbily, sem tam jsem dostal gól od opravdu šikovných chlapců,“ řekl s úsměvem Kacetl.

Do odpolední části autogramiády nastoupili Škadra se Stehlíkem jako správní obránci. Od dvou do tří hodin rozdávali podpisy lidem všech věkových skupin, od nejmenších dětí až po dlouholeté fanoušky znojemského hokeje. Před koncem své části ještě mladí bekové zorganizovali slalom mezi kužely, po němž odměňovali účastníky kartičkami hráčů.

NEWSLETTER