Nové smlouvy pro Hamana a Škadru

Aktuální zprávy
SO 31. 3. 2012
<em>Znojmo</em> - Dlouholetá ikona Orlů Radek Haman i slovenská opora zadních řad Martin Škadra se ve Znojmě dohodli na nových smlouvách. Haman i Škadra tak budou i v příští sezóně nastupovat proti mezinárodním soupeřům v EBEL. Klub naopak opouští obránce David Hájek, útočníci Vladimír Říha, Jan Šeda a definitivně také Karel Plášek.

Bývalý dlouholetý útočník Orlů Karel Plášek si tak prodlužuje své angažmá v prvoligovém Šumperku, kde odehrál už letošní sezónu a s tamními Draky udržel druhou nejvyšší soutěž. O nových působištích Vladimíra Říhy a Davida Hájka rozhodnuto není, ve Znojmě nadále pokračovat nebudou.

foto
⇒  Opora obrany Martin Škadra

Znojemští příznivci se ale i v následujícím ročníku mohou těšit na Radka Hamana. Zkušený bojovník a vůdce týmu se dohodl na další spolupráci a v dresu s orlem na prsou odehraje už čtrnáctou sezónu! Po vydařené premiérové sezóně na jihu Moravy zůstává také důrazný bek Martin Škadra. Stabilní člen první obranné dvojice odehrál v uplynulém ročníku 43 utkání, v nichž si připsal osm bodů.

Klub má zájem také o setrvání nejproduktivnějšího hráče týmu Petera Puchera, s nímž se dolaďují konkrétní podmínky příští spolupráce. Další informace o budoucí podobě hráčského kádru přineseme v následujících dnech.

Permanentky s novými výhodami

Následující dny a týdny budou ve Znojmě patřit nejlepším světovým hokejovým nadějím během mistrovství světa do 18 let, které proběhne ve dnech 12. – 22. dubna. Vedení Orlů intenzivně spolupracuje s Českým svazem ledního hokeje na zajištění tohoto elitního turnaje IIHF a dělá vše pro to, aby všichni fanoušci, kteří Znojmo v průběhu tohoto svátku navštíví, prožili unikátní hokejový zážitek.

Informace o prodej permanentních vstupenek na příští sezónu tak budou zveřejněny pár dnů po konci šampionátu, v první květnový den. Klub ve spolupráci s partnery dolaďuje podobu jejich cenové nabídky a se sponzory dojednává konkrétní výhody, které jejich majitelé získají. Už nyní se ale příznivci mohou těšit na možnost zaplatit permanentku nadvakrát – první polovinu částky na začátku prodeje (bude platit na přípravné zápasy), druhou část poté bude možné doplatit před startem ligové soutěže.

NEWSLETTER