Pivovary Holba, Zubr a Litovel novými partnery klubu

Aktuální zprávy
ČT 22. 9. 2011
<em>Znojmo</em> - Pivovary Holba, Litovel a Zubr, které jsou sdruženy do skupiny PMS, a.s., spojují od nové sezóny své jméno a značku se znojemským hokejem. S produkty všech tří společností se tak budete moci setkávat v občerstvovacích zařízeních na zimním stadionu ve Znojmě. „Jsme rádi, že se nám tyto partnery podařilo získat a doufáme, že spolupráce bude pokračovat k oboustranné spokojenosti,“ uvedl jednatel klubu Stanislav Hahn.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

„Rádi bychom poděkovali společnosti Hostan za předchozí dlouhodobou spolupráci. Nyní jsme ale v podobě pivovarů Zubr, Holba a Litovel našli partnery, kteří chtějí spojit své jméno se znojemským hokejem a pomoci mu k dobré propagaci u nás i v zahraničí,“ dodal Hahn.

Pivovar Holba

Holba

Již více jak 137 let vyrábí pivovar Holba v prostředí Jeseníků ryzí pivo z hor, známé doma i v zahraničí. Zkušenosti sládků se v pivovaru předávají z generace na generaci již od roku 1874. Dnes se pivovar řadí k první desítce největších v České republice. Chuťové vlastnosti piva Holba a jeho vysokou kvalitu oceňují nejen odborníci při degustačních soutěžích, ale především ti nejpovolanější, tedy konzumenti. Chuť ryzího piva z hor vítězí nejen doma, ale i v zahraničí, což dokládá řada ocenění v prestižních degustačních soutěžích.

Produkty: Holba Classic, Holba Premium, Holba Šerák, Holba Free

Web: www.holba.cz

Pivovar Litovel

Litovel

V současném litovelském pivovaru se pivo vaří již od roku 1893. Pivovar tak navázal na tradici vaření piva v Litovli, kterou dle historických záznamů započal roku 1291 král Václav II. Pivo Litovel si pak díky poctivému dodržování všech zavedených tradic uchovalo svou výjimečnou chuť, se kterou po dlouhá léta sklízí mnoho úspěchů nejen na území České republiky. Stejně jako v minulých letech, tak i dnes hraje klasická technologie a poctivá práce hlavní roli při vaření litovelského piva.

Produkty: Litovel Classic, Litovel Moravan, Litovel Premium, Litovel Dark, Litovel Free, Litovel Maestro

Web: www.litovel.cz

Pivovar Zubr

Zubr

V Přerově se vaří a pije dobré pivo téměř tisíc let, v současné době se v tomto starobylém městě vaří pivo pod značkou ZUBR, která je představitelem produktu vysoké kvality a nezaměnitelné, vyvážené chuti, vysoce oceňované odborníky i spotřebiteli. Použití tradičních technologií spodního kvašení řadí produkty značky ZUBR mezi představitele tradičních českých piv, která konzumenti označují jako „piva českého typu“. V průběhu let 1995-2011 získalo pivo ZUBR celkem 40 ocenění v prestižních degustačních soutěžích, mezi které se řadí Zlatý pohár Pivex, švédský Beer and Whisky Festival či německá soutěž European Beer Star. Výborná pověst piva se zubrem ve znaku je příslibem do budoucnosti.

Produkty: Zubr Classic, Zubr Gold, Zubr Classic, Zubr Premium, Zubr Free

Web: www.zubr.cz

NEWSLETTER