Zveme Vás na tradiční fotbalovou exhibici

Aktuální zprávy
NE 12. 6. 2011
<em>Znojmo</em> - Také letos čeká na hráče Orli Znojmo a jejich fanoušky zpestření suché přípravy. Necelý měsíc před jejím koncem změří tyto dva tábory síly na zeleném pažitu. Před rokem zvítězili hokejisté 3:0, jak tomu bude letos? Dozvíme se v úterý od 17:00 na hřišti IE v Oblekovicích. Slavnostní výkop provede starosta Města Znojma Zbyšek Kaššai. Mimo jiné se bude soutěžit o permanentku na novou sezónu a o další suvenýry s logem klubu.

V posledních dvou letech se z vítězství ve fotbalové exhibici radovali hokejisté. V roce 2009 porazili svěřenci trenéra Neliby FanClub 4:2, o branky se tehdy postarali Říha, Hradecký, Kýhos a Protivný. Také před rokem dokázali Orli, že i hokejisté umějí s míčem a kopačkami. Fanouškům nedovolili jediný gól a zásluhou Lattnera, Říhy a Staňka zvítězili 3:0.

Přijďte v úterý na fotbalové hřiště do Oblekovic povzbudit oba tábory. Vstupné je zdarma, občerstvení (šebkovická cigára, pivo, limo) za pouhých 10,- Kč. Akci moderuje Milan Jonáš a DJ Izzy Cooper.

Plakát k fotbalové exhibici si můžete prohlédnout zde.