Do orlího hnízda míří další tři posily!

Aktuální zprávy
SO 30. 4. 2011
<em>Znojmo</em> - Martin Škadra <i>(na snímku)</i>, Filip Ondráček a Petr Stloukal. To jsou tři nová jména na soupisce znojemského týmu, který v těchto dnech absoluvuje náročnou suchou přípravu pod vedením hlavního trenéra Karla Soudka a asistenta Martina Stloukala. Kádr nyní čítá dvaatřicet hráčů. Dva gólmany, dvanáct obránců a osmnáct útočníků.

Do přípravy se zapojili také čtyři noví hráči mistrovského juniorského celku. Zadní řady by měl posílit dvacetiletý Tomáš Latner. V útoku se představí Patrik Novák, Dominik Piskoř a Jan Podešva.

Jak již bylo zmíněno, novými jmény pro fanoušky budou jistě útočníci Petr Stloukal, Filip Ondráček a obránce Martin Škadra. První jmenovaný se představil ve Znojmě již v sezóně 2010/2011 v dresu juniorů, poté však zamířil za moře do týmu Chicago Steel. Podobný vývoj se dá pravděpodobně očekávat i letos.

Filip Ondráček přichází do Znojma z juniorského Havlíčkova Brodu. Nadějný odchovanec Rebelů nasbíral v minulé sezóně jednatřicet kanadských bodů a nechyběl ani v dresu české reprezentační dvacítky.

Slovenský obránce Martin Škadra působil několik sezón na Slovensku v extraligové Skalici, v posledním roce navíc sbíral body v prvoligové Senici.

Aktuální podoba týmu

Brankáři: Ondřej Kacetl, Michael Panec
Obránci: Antonín Bořuta, Jiří David, Tomáš Klimeš, Tomáš Latner, Jan Lattner, Daniel Opalek, Martin Pláněk, František Pospíšil, Jakub Stehlík, Jakub Šaur, Martin Škadra, Lubomír Štach
Útočníci: David Bartoš, Jiří Beroun, Radek Haman, Adam Havlík, Tomáš Hradecký, Richard Jarůšek, Tomáš Komínek, Lukáš Kovalský, Patrik Novák, Filip Ondráček, Dominik Piskoř, Jan Podešva, Martin Podešva, Vladimír Říha, Aleš Staněk, Petr Stloukal, Jan Trojan, David Videlka

Foto: hk36.sk

NEWSLETTER