Orli mají nového trenéra, do Znojma se vrací Karel Soudek

Aktuální zprávy
PÁ 26. 3. 2010
<em>Znojmo</em> - Do nové prvoligové sezóny vstoupí znojemský hokejový tým se změnou na trenérském postu. Dosavadního kouče Jana Nelibu vystřídá na pozici hlavního trenéra A mužstva Karel Soudek. Bývalý vynikající obránce s mnohaletými zkušenostmi z extraligového působení v dresu Orlů odchází z pozice vedoucího sportovního centra mládeže v Českých Budějovicích, po návratu do Znojma bude spolupracovat s Milanem Kastnerem, jenž zůstává na pozici asistenta.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku

Zkušený trenér Jan Neliba dovedl Orly v jejich premiérové prvoligové sezóně po opuštění extraligy ke konečnému sedmému místu po vyřazení ve čtvrtfinále od favorizovaného Chomutova, pozdějšího finalisty soutěže. Tento týden na společném jednání zhodnotilo vedení klubu spolu s Janem Nelibou uplynulý ročník, v němž se týmu podařilo naplnit předsezónní cíle, a poděkovalo mu za jeho práci.

Od nového trenéra Karla Soudka očekávají majitelé větší propojení A týmu s mládežnickými celky a naplňování filozofie klubu, který chce stavět na vlastních mladých hráčích. Letní příprava bude zahájena v pondělí 12. dubna, kdy by již trenéři měli mít k dispozici většinu mužstva pro příští sezónu, Soudek se k celku připojí po vypršení svého kontraktu v Českých Budějovicích.

Jednání o příchodech a odchodech hráčů stále probíhají, některé extraligové i prvoligové kluby navíc stále bojují v probíhajícím play off. Oficiální a potvrzené informace o podobě hráčského kádru budou zveřejňovány na oficiálních stránkách hcorli.cz.

NEWSLETTER