Na vsetínské fosy s ženiálním plánem

Naši soupeři
NE 29. 10. 2006
Z n o j m o - Poslední domácí zápas před pauzou může být pro Orly zdánlivě jednoduchý. Do Hostan arény přijede mužstvo Vsetína, nachazející se na posledním místě tabulky. Je to soupeř houževnatý, bojovný, ale hlavně nevyzpytatelný. Hlavně proto, že neváhá nasadit do hry mladíky, kteří jsou odhodlaní bruslit až na hranici lidských možností. Znojemští trenéři musí vymyslet ženiální plán, jak odrazit krvelačné fosy, aby si neudělali v Hostan areně krmelec. Alexi, probuď se! To není dovolená na Madagaskaru! Jinak by to bylo na prd!
Proč přijít na hokej?

Poslední zápas před extraligovou pauzou.
Orli potřebují podporu diváků, aby čelili vsetínské mladické dravosti
Vymyslí trenéři ženiální plán geniálně... A budemem trsat, trsat.

Valaši sbírají body zejména doma a ani Orli nedokázali z jejich ledu odvézt jediný bod. „Měl jsem z utkání obavy, protože Vsetín letos vykazuje dobré výsledky. A ne náhodou. Našim hráčům nemohu upřít snahu, ale o vítězi rozhodla bojovnost, kousek hokejového štěstí a přesilovky. Vsetín zvítězil zaslouženě,“ prohlásil po zápase znojemský kouč Miloslava Hořava.

Jedinou výhru z ledu soupeře, kterou si Vsetínští připsali, byla porážka Slavie, jež se zmítala v krizi. Orli nyní nejsou v optimální pohodě a Vsetín nebude chtít zlepšit jejich náladu. Pro vsetínské hokejisty to bude druhé utkání po sobě venku, v minulém jen velmi těsně podlehli Českým Budějovicím, současnému lídru tabulky, a může jim to dát velkou porci sebejistoty.

Sestava Vsetína z minulého utkání:Vehviläinen - Hrabal, Brincko, Horák, Galvinš, Štach, Bolf - Sakrajda, Stantien, Demel - Rob, Berzinš, Dubec - D. Květoň, Kucharčík, Kraus.

Trenéři: Rostislav Vlach, Břetislav Kopřiva

NEWSLETTER