Znojemský kádr opustil Korotvička

Aktuální zprávy
PO 14. 8. 2006
Z n o j m o - Orlům se již rýsuje sestava pro novou extraligovou sezónu. Z hráčů, kteří jsou ve Znojmě na zkoušku, neuspěl Jan Korotvička a orlí dres oblékat nebude. V týmu tak zůstalo 13 útočníků. „Máme jednoho ještě navíc. Kdo odejde, se rozhodne do konce srpna,“ sdělil znojemský trenér Miloslav Hořava.
Do týmu, který je namíchán ze směsice ostřílených, zkušených hráčů až po úplné nováčky, neplánuje v brzké době znojemské vedení angažování nějakého nového hráče. „Nemáme v hledáčku žádného konkrétního hráče, o kterého bychom usilovali,“ uvedl Hořava. „Je možné, že se někdy v zápasech objeví hráči z nižších soutěží, jako například v prvním přípravném utkání nastoupil Švrček,“ dodává znojemský kouč možnost startu hráčů, kteří nejsou stabilními členy orlího mužstva.

Má-li znojemský trenér jmenovat někoho, kdo jej v přípravě překvapil, jmenuje pětadvacetiletého rakouského útočníka Christopha Haranda. „Zlepšuje se zápas od zápasu,“ chválí hráče, který patří ve své zemi k těm nejlepším a ve Znojmě je na zkoušku z Linze.

Znojmo odehrálo zatím tři přípravná utkání, dvě skončila po základní hrací době remízou, v jednom prohráli. „Bylo by dobré, kdybychom už vyhráli, ať se hráčům zvedne sebevědomí,“ přeje si Hořava. Tento týden odehrají Orli dva zápasy hned po sobě, ve středu na Slavii, ve čtvrtek doma proti Pardubicím. „Čekají nás kvalitní soupeři. Nyní už bychom měli všechna zbývající utkání odehrát v plné sestavě,“ prozrazuje lodivod orlí lavičky.

NEWSLETTER