Vorel, Blatný, Přikryl a další ve Znojmě končí, o posilách se jedná

Aktuální zprávy
PO 18. 4. 2005
Z n o j m o - Vedení klubu potvrdilo již v médiích avizované přestupy hráčů Znojma do jiných klubů. "Kromě již uvedených odchodů Benáka, Tomana a Slávika končí také hráči, kteří byli v klubu na hostování, tj. Prusek, Ambruz a Blatný," potvrdil manažer klubu Roman Kaňkovský. Nové působiště mají také Petr Přikryl, Marek Vorel a Tomáš Hradecký.      <p>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Jak Petr Přikryl, který působil na hostování v Trenčíně, tak Tomáš Hradecký, který hostoval v Mladé Boleslavi, se stali natrvalo hráči ambiciózního týmu BK Mladá Boleslav, oba podepsali dvouleté kontrakty. Stejně dlouhou smlouvu podepsal v HC Lasselsberger Plzeň Marek Vorel, kterému sezóna ve Znojmě po návratu z Finska vůbec nevyšla a vstřelil pouze jedinou branku v posledním zápase sezóny.

Do Zlína se vrací z hostování Martin Ambruz, Znojmo nadále nepočítá ani se Zdeňkem Blatným, který by podle vývoje situace v NHL nejspíše zamířil zpět za moře. Nová působiště Václava Benáka, Milana Tomana a Roberta Slávika nebyla zatím potvrzena. V jednání je další působení Martina Čakajíka, se kterým v Třinci pro příští sezónu už nepočítají.

NEWSLETTER