Orlím zrakem: 26. kolo PLZ - ZNO

Naši soupeři
SO 27. 11. 2004
Z n o j m o - Po nedělním 26. kole se letošní ročník extraligy přehoupne do druhé poloviny. Mužstvo Znojemských orlů zajíždí na západ Čech, kde se utká s týmem HC Lasselsberger Plzeň, momentálně osmým celkem nejvyšší soutěže. Plzeňští v doposud odehraných zápasech nasbírali 37 bodů, stejně jako Pardubice. V posledních čtyřech utkáních získali 7 bodů za dvě výhry a prohru v prodloužení. V pátečním duelu podlehli Liberci 0:3.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Klub, který bude 13. prosince hostit výběr hráčů z NHL v rámci akce WorldStars Tour, jíž se zúčastní i znojemský brankář Vokoun, provedl ve svém kádru od posledního vzájemného utkání se Znojmem několik změn. Vostřák odešel na hostování do Jihlavy, Havelka do Českých Budějovic a Kraft do Karlových Varů za Míku. Z Pardubic, resp. z Hradce Králové přišel útočník Jaroslav Kudrna a místo něj putoval do první ligy Vondráček.

Orli by jistě rádi protáhli vítěznou šňůru a oplatili tak Plzni porážku 3:5 z domácího ledu, kdy hosty podržel loňský brankář Znojma Tomáš Duba. Znojemská sestava je po delší době kompletní, Západočechům by měl chybět forvard Andrašovský a obránce Šrek, otazník visí nad jeho kolegou Špačkem.

Přehled vzájemných zápasů

NEWSLETTER