Výherci mobilů v SMS hlasování jsou dlouholetými fandy hokeje

Redakce
PÁ 26. 12. 2003
Z n o j m o - Druhou sezónu mají znojemští fanoušci možnost rozhodnout o tom, který z Orlů si odnese z domácího zápasu ocenění pro nejlepšího hráče. Během třetí třetiny zasílají prostřednictvím krátké textové zprávy hlas svému oblíbenci. Z dosavadních osmnácti odehraných domácích utkání dostal nejvíce hlasů kapitán znojemského týmu Peter Pucher, kterého zvolili fanoušci šestkrát hráčem utkání. Se třemi oceněními jsou za ním nejlepší znojemský střelec Marek Uram a strážce orlí brány Tomáš Duba. Dvakrát byl zvolen Igor Rataj a jedenkrát Radek Haman, Jan Snopek a Ján Pardavý. Provoz celého systému hlasování sponzoruje firma IMEX Znojmo a partner hlasování firma T-Mobile odmění po každé čtvrtině Tipsport extraligy vylosovaného výherce mobilním telefonem.
Oba dva výherci, kteří byli po dosavadních dvou třetinách vylosovaní, jsou shodně dlouholetými fandy znojemského hokeje. Po první čtvrtině se z mobilního telefonu mohl radovat pan Luboš:

Jak dlouho chodíte na hokej?
Nejenže chodím na hokej od mlada, sám jsem hrál aktivně až do svých čtyřiadvaceti let. Jinak samozřejmě Orlům moc fandím, snažím se nevynechat ani jediný zápas na domácím ledě. Hned první rok, jak to bylo možné, jsem si koupil permanentku a na svém místě tak sedím už mnoho let. Celý led mám jako na dlani, všichni kolem se za ty roky už známe a navíc je přímo nade mnou fanklubácký kotel, tak je i atmosféra parádní.

Hlasujete v každém utkání?
Samozřejmě. Myslím si, že jako bývalý hráč hokeji trochu rozumím a tak se snažím dávat hlas vždycky hráči, který byl v tom utkání nejplatnější pro tým.

Potěšila vás výhra?
Udělala mi radost, ten telefon mám doma jako rezervní.

Druhá čtvrtina Tipsport extraligy byla šťastná pro pana Leoše:

Jak dlouho chodíte na hokej?
Chodím na hokej už od krajského přeboru. Ještě vloni jsem měl permanentku, ale letos nestíhám všechny hokeje kvůli práci, tak jsem si ji nekoupil.

Hlasujete v každém utkání?
Abych pravdu přiznal, tak ne.

Potěšila vás výhra?
Určitě, mobil se mi hodí pro dceru. Dostane ho k Vánocům.

NEWSLETTER