Po svátcích se Orli střetnou s Medvědy

Naši soupeři
PÁ 26. 12. 2003
Z n o j m o - Vánoční svátky jsou za námi a vše se pomalými krůčky začíná vracet do normálu. Také extraligová přestávka, částečně vyplněná turnajem Baltika, je u konce a v neděli sehraje všech čtrnáct celků 34. kolo nejvyšší hokejové soutěže. Znojemští orli zajíždějí na led týmu HC Hamé, který se nachází na 4. příčce tabulky s 55 body, tedy s šestibodovým náskokem na šesté Znojmo.
V posledním zápase před pauzou porazil Zlín mužstvo Karlových Varů 3:2 a přerušil tím sedmizápasovou šňůru bez tříbodové výhry. Tým nedávno vyřadil z kádru obránce Patrika Hučka a na hostování do Vsetína poslal zkušeného beka Radima Tesaříka. To se však zkrátilo z jednoho měsíce pouze na jeden zápas. Vedení obou klubů se nedohodlo na vyrovnání, proto se Tesařík prozatím vrátil zpět. Došlo však k jednání o jednozápasové kompenzaci útočníkem Tomášem Demelem. Zadní řady byly navíc posíleny o ex-kladenského Jana Dlouhého.

Medvědi sehráli před Vánoci přátelské utkání s reprezentační dvacítkou, která se připravovala na Mistrovství světa ve Finsku, a zvítězili těsně 2:1 díky brankám juniora Balána. Orli žádný přípravný zápas nehráli, pouze trénovali. Do tréninku se zapojili už i obránci Soudek s Kudělkou a útočník Mikulík. Není však jisté, zda již někdo z nich proti Zlínu nastoupí.

Přehled vzájemných zápasů

NEWSLETTER