Klagenfurt
po prodloužení
3
Třetiny: 0:1, 1:0, 2:2 - 1:0
Branky a nahrávky: 12. Plonar (Bergmann), 32. Bazala (Zmeškal, Chlubna), 45. Zmeškal, 46. Špaček (Konečný, Šeliga), 47. Sorger (Patterer,Ploner), 58. Jagariner (Ploner) - 64. Bazala (Špinler, Špaček). Rozhodčí: Král - Bernard, Mikoviny. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 41. Střely na branku: 48:30. Průběh utkání: 1:0, 3:1, 3:3, 4:3.
ORLI ZNOJMO: Kulhánek – Chlubna, Konečný, Šána, Kotala, Rudy, Bartók – Bazala, Zmeškal, Špinler – Svoboda, Šeliga, Balciar – Fruvirt, Vokurka, Špaček - Bittner, Kratochvíl.
EC-KAC: Brandner - Nickl, Granza, Bergmann, Patterer, Moser, David - Sorger, Ploner, Ofner - Schönett, Laussegger, Jagarinec - Casati, Gamperl, Jamnig.

Ohlasy

Miloš Šeliga (Znojmo): Opět jsme se vrátili k pozorné obraně a snažili jsme se soupeře aktivně napadat. Ve třetí třetině jsme vedli i 3:1, bohužel soupeři se s trochou štěstí podařilo vyrovnat. V prodloužení jsme byli stejně jako většinu zápasu lepší a zaslouženě jsme zvítězili.