Dětský klub

Dětský klub je v provozu při všech zápasech A-mužstva Orlů a při speciálně určených akcích. O děti se starají erudovaní pedagogičtí pracovníci ze SVČ Znojmo, kteří pomohli i s realizací této skvělé myšlenky.

Dětský klub je určen pro děti od 3 do 10 let a je kapacitně omezen na 15 dětí. Díky podpoře od firmy Nevoga je klub zcela zdarma. Podmínkou pro vstup do Dětského klubu je online přihláška na stránkách https://svcznojmo.iddm.cz/prihlaseni (přihlaste se nebo zaregistrujte se a poté v sekci akce najeďte na Dětský klub se zápasem, na který chcete dítě přihlásit). V případě neúčasti dítěte prosíme o nahlášení, tak aby mohl případně jít náhradník.

Rodiče mohou dítě přivést do klubu i během zápasu, ale vyzvednout si jej mohou až po druhé třetině. V první a druhé třetině totiž bude probíhat řízená činnost, např. výuka cizího jazyka, hudební, tělesná i výtvarná výchova, rozvoj logického a matematického myšlení, rozvoj smyslů, koordinace těla a spoustu dalších aktivit. Je dobré mít pro dítě připraveny přezůvky, pitíčko, oblečení a obuv podle počasí, kdyby se šlo s dětmi ven. Prosíme všechny rodiče, aby do koutku nevodili nemocné děti.

Dětský klub bude postupně doplňován dalším vybavením tak, aby se v něm malí návštěvníci cítili co nejlépe.